'Ronaldo wordt verwend: ook CL-finalist naar Al-Nassr'

151
'Ronaldo wordt verwend: ook CL-finalist naar Al-Nassr'

Cristiano Ronaldo effende begin dit kalenderjaar het pad voor een heuse exodus van topvoetballers richting Saudi-Arabië. En de Portugees gaat nu zelf ook de vruchten plukken van deze transfertrend. Zo staat zijn club Al-Nassr op punt om zich gevoelig te versterken op meerdere posities.


Met het aantrekken van verschillende topvoetballers doet Saudi-Arabië aan een vorm van sportwashing: een goed imago opbouwen via de sport in de hoop dat dit een positieve invloed heeft op de reputatie van het hele land. Dat moet onder meer het toerisme ten goede komen. Ronaldo plaveide alvast de weg. Maar sportief gezien werd zijn overstap nog geen groot succes. Zo moest Al-Nassr de titel bijvoorbeeld aan Al-Ittihad laten. Ook het Saudische bekertoernooi en de lokale Supercup leverden geen successen op.

LEES OOK: Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Ziyech + Fofana

Bovendien wisten de voornaamste concurrenten zich deze zomer al gevoelig te versterken. Daarom steekt nu ook Al-Nassr een tandje bij op de transfermarkt. Met Hakim Ziyech is alvast een nieuwe spelmaker onderweg. De Marokkaanse international wordt normaal gezien overgenomen van Chelsea FC. Woensdag maakte Footmercato dan weer bekend dat ook RC Lens-aanvoerder Seko Fofana op weg is naar de ploeg van Ronaldo.

Routinier Internazionale Al-Nassr zou zo'n 30 miljoen euro neertellen voor de Ligue 1-uitblinker, met de middenvelder zelf zou dan weer een mondeling akkoord zijn bereikt. En daar blijft het niet bij. Zo zouden Ronaldo en co weldra ook het gezelschap krijgen van Marcelo Brozovic. De Kroatische international zou overkomen van Champions League-finalist Internazionale, meldt transferexpert Fabrizio Romano. Brozovic zou in totaal zo'n 100 miljoen euro kunnen gaan verdienen aan zijn contract dat loopt tot medio 2026. Inter zou dan weer zo'n 23 miljoen euro opstrijken voor de 30-jarige Kroaat.

More than Brozović accepting… it’s Al Nassr that accepted all conditions that Marcelo Brozović required to join them. 🟡🔵🇸🇦 #AlNassr

Inter will get €23m fee, Brozović will get €100m total package in terms of salary and signing fee — in three years, valid until June 2026. pic.twitter.com/ea7MEaveNp

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 29, 2023

Gaat u de Saudische competitie nu meer volgen met al deze sterren?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

17
17
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

29
29
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

57
57
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

57
57
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

117
117
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

167
167
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

64
64
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

88
88
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

61
61
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

110
110
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

18
18
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

76
76
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

197
197
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

114
114
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

95
95
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

890
890
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

152
152
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

102
102
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

41
41
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

389
389
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

427
427
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

408
408

Meer sportnieuws