Nieuwe naam in A-kern Gent: contract tot medio 2024

door
Nieuwe naam in A-kern Gent: contract tot medio 2024

Ook voor AA Gent zit het tussenseizoen erop. Nadat een deel van de selectie afgelopen weekend al de medische en fysieke proeven aflegde, staat dinsdag de eerste veldtraining op het programma. Maar de selectie van coach Hein Vanhaezebrouck staat momenteel nog niet op punt.


De Buffalo's moeten zich wederom opmaken voor een erg lang seizoen. Om de Europese poules te halen, zal de nummer vijf van afgelopen seizoen andermaal drie voorrondes moeten overleven. Die campagne begint al op 27 juli. Het Slowaakse MSK Zilina of het Estse FC Levadia Tallinn vormt de eerste tegenstander van dienst. De verwachting is evenwel dat er tegen dan nog verder gesleuteld worden aan de spelerskern.

LEES OOK: Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

Dunne spoeling achterin

Met Keegan Jelacic, Pieter Gerkens en Tsuyoshi Watanabe haalde Gent weliswaar al drie aanwinsten in huis, maar er zullen toch nog meer nieuwe mankrachten moeten volgen. Zeker in de defensie, waar de spoeling dun is door het vertrek van Bruno Godeau (transfervrij naar STVV) en Kamil Piatkowski (einde huurbeurt). In afwachting van verdere versterking krijgen ook echter enkele jongeren hun kans bij de A-kern. Daarbij ook Brian Agbor.

Contractverlenging

De 22-jarige verdediger maakte in het afgelopen seizoen een goede indruk bij Jong Gent en kon ook zijn officiële debuut bij de eerste ploeg. En binnen de club blijkt men voldoende vertrouwen te hebben in zijn kwaliteiten. Zo maakten de Buffalo's maandag bekend dat hij de overstap naar de A-kern zet. Daarnaast werd ook het contract van Agbor opengebroken. Hij is nu tot medio 2024 aan de club gebonden, er is ook een optie om die overeenkomst met nog een jaar te verlengen.

Vanhaezebrouck moet volgend seizoen vaker kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

1
1
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

60
60
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

8
8
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

39
39
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

99
99
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

111
111
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

102
102
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

62
62
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

49
49
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

100
100
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

70
70
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

324
324
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

331
331
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

292
292
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

103
103
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

227
227
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

107
107
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

255
255
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

374
374
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

91
91
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

329
329
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

305
305

Meer sportnieuws