Waanzinnige actie De Ketelaere doet Milan-vedette watertanden

door
Waanzinnige actie De Ketelaere doet Milan-vedette watertanden

De Jonge Duivels begonnen woensdagavond aan hun EK met een 0-0-gelijkspel tegen Jong Oranje. Dat is zeker geen slecht resultaat, maar toch zullen de Belgen ietwat ontgoocheld achterblijven. Ze hadden immers meer dan voldoende kansen om te scoren, zeker in de tweede helft. Dat Bart Verbruggen achteraf verkozen werd tot Man van de Match, zegt veel.


De Anderlecht-doelman pakte immers uit met enkele uitstekende reddingen om de Belgen van een goal te houden. Dat deed hij ook al in de eerste helft, want vlak voor rust wist hij Loïs Openda af te stoppen. De pijlsnelle spits was alleen voor zijn doel verschenen na een geniale pass van Charles De Ketelaere, die al vallend met buitenkant links zijn ploegmaat perfect lanceerde.

De Ketelaere maakte een goede indruk tegen de Nederlanders. De 22-jarige offensieve middenvelder kende een zeer moeilijk seizoen bij AC Milan, waar hij amper één assist liet noteren en de voorbije maanden regelmatig zwaar op de korrel genomen werd. Bij de Jonge Duivels krijgt hij echter volop het vertrouwen en bondscoach Jacky Mathijssen speelde hem zelfs de aanvoerdersband toe. Dat lijkt zich uit te betalen en de fraaie actie van De Ketelaere blijft ook in Milaan niet onopgemerkt.

LEES OOK: Milan grijpt macht in Serie A, Mbappé verlost Real

"Wat een crack"

Op zijn sociale media steekt Rafael Leão De Ketelaere immers nog eens een hart onder de riem. Hij deelde de video van de splijtende pass met duidelijke lof. "Crack", was het korte en veelbetekenende bijschrijft. Het is niet de eerste keer dat de Portugese vedette zijn ploegmaat openlijk steunt. Leão herinnert zich immers ook nog dat hij zelf een zeer moeilijk eerste seizoen beleefde bij Milan en is er duidelijk van overtuigd dat De Ketelaere zich net als hem kan herpakken.


Zal De Ketelaere volgend seizoen wel ontploffen bij AC Milan?

Meest recent

'Club Brugge doet gek: stormt door voor transferstunt'

Club Brugge zet vol door voor een explosieve flankspeler — zelfs na een eerste mislukte ...

66
66
Bekergooier Standard-Antwerp gevat: heftige details bekend

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League zit erop ... op een achttal minuten na. Maandag wordt ...

100
100
'Bayern-Club Brugge: grote schok in basisploeg Hayen'

De derde speeldag van de League Phase in de Champions League staat voor de deur en daarin moet Club ...

106
106
Anderlecht bestolen op Stayen? Ex-ref klaar en duidelijk

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om zijn seizoen te hervatten met een overwinning. Zondagavond ...

365
365
Vrancken: "Als er één ploeg verdiende te winnen..."

STVV blijft netjes meedraaien in de top zes en liet zondag nog eens zien dat het daar momenteel ...

114
114
Triest incident in 1B: "Deze feiten zijn onaanvaardbaar"

Zondag stonden er nog twee wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. De confrontatie ...

166
166
Milan grijpt macht in Serie A, Mbappé verlost Real

Zondagavond werden ook in het buitenland nog enkele wedstrijden afgewerkt. Real Madrid boekte in La ...

52
52
Leko haalt snoeihard uit: "Zoek een put en schaam je diep"

Met een twaalf op vijftien had AA Gent voor de interlandbreak een stevige opmars gemaakt. Velen ...

154
154
Tieners maken indruk bij Anderlecht: "'t Is koekenbak"

Anderlecht liet zondag nog maar eens punten liggen, want deze keer moest het vrede nemen met een ...

202
202
Manchester nu al wild van Lammens: "Winnen dankzij hem"

Senne Lammens heeft een geweldige start genomen bij Manchester United. Sinds de Rode Duivel in het ...

231
231
Groot onbegrip bij Anderlecht: "Héél rare beslissing"

Anderlecht heeft zondag nog maar eens punten laten liggen. Het moest op Stayen vrede nemen met een ...

318
318
Essevee stunt en geeft AA Gent een pak voor de broek

Zulte Waregem heeft in de slotmatch van de elfde speeldag voor een stunt van formaat gezorgd. De ...

125
125
De Cat doorbreekt de stilte: "Of ik meega naar het WK U17?"

STVV en RSC Anderlecht zorgden voor een aangename wedstrijd in Limburg. De partij eindigde op een ...

289
289
STVV bezorgt wisselvallig Anderlecht serieuze domper

Om 18u30 stond de altijd interessante partij tussen STVV en RSC Anderlecht op het programma. Het ...

117
117
Cercle Brugge likt zijn wonden: Cinel bant de paniek

Cercle Brugge speelde zeker geen onaardige partij tegen KRC Genk. Het werd 2-2 tegen de Limburgers, ...

115
115
Eén groot probleem bij KRC Genk: "Voor een topclub..."

Na twee overwinningen op rij leed KRC Genk puntenverlies tegen Cercle Brugge. Het werd 2-2 in het ...

254
254
Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Om 17u30 stond de Engelse klassieker tussen Liverpool en Manchester United op het programma. Het ...

139
139
Twee RSCA-spelers blinken uit: "50 miljoen euro!"

STVV en RSC Anderlecht hebben de eerste 45 minuten afgewerkt. Het werd een interessante eerste ...

316
316
'Club de waanzin voorbij: recordtransfer van 50 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen zowat alle grote transferrecords in het Belgische clubvoetbal ...

591
591
Fink scherp voor spelersgroep: "Dat kan niet!"

Met twee opeenvolgende competitiezeges op zak, ging KRC Genk zondagmiddag op bezoek bij Cercle ...

309
309
United-fans volledig wild na actie Lammens op Liverpool

In de Engelse Premier League was het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de clash tussen ...

539
539
KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

76
76
STVV-Anderlecht: Hasi dropt grote verrassing in basisploeg

RSC Anderlecht wil zondag zijn eerste zege op verplaatsing pakken sinds 17 augustus. Dat wordt ...

230
230
Nederlands voetbal in shock: Drenthe getroffen door herseninfarct

Het Nederlandse voetbal werd zondag opgeschrikt voor heftig nieuws omtrent Royston Drenthe. De ...

91
91
Extra opdoffer Antwerp: sanctie dreigt na fiasco in Luik

Antwerp FC moet maandagnamiddag naar Luik afzakken voor de resterende minuten van het duel tegen ...

363
363

Meer sportnieuws