'Genk dicht bij dubbelslag bij Anderlecht en Zulte Waregem'

1149 stemmen
'Genk dicht bij dubbelslag bij Anderlecht en Zulte Waregem'

KRC Genk heeft nog een maand om zich klaar te stomen, want eind juli zullen de Limburgers er meteen moeten staan. Dan moeten ze al meteen aan de bak in de tweede voorronde van de Champions League, waarin ze de Zwitserse vice-kampioen Servette FC treffen. Daarom maken ze in de Cegeka Arena volop werk van verdere versterking. Na Joris Kayembe (Charleroi) moeten nog twee spelers uit eigen land snel de rangen vervoegen.


Het Laatste Nieuws meldt dat ook Hendrik Van Crombrugge en Alieu Fadera Genk nog moeten komen versterken. Genk blijft onderhandelen met Anderlecht over de komst van de doelman, die bij Paars-Wit geen toekomst meer heeft. Van Crombrugge moet in de Cegeka Arena de doublure worden van Maarten Vandevoordt, die mogelijk de start van het seizoen zal missen omdat hij met de Jonge Duivels nog actief is op het EK U21. Genk zou Van Crombrugge willen huren en hoopt snel een akkoord te vinden.

Maar nog voor Van Crombrugge lijkt Fadera de tweede Genkse zomeraankoop te gaan worden. De 21-jarige flankaanvaller maakte afgelopen seizoen indruk bij Zulte Waregem, waar hij ondanks de degradatie nog negen goals en negen assists liet optekenen. Daarmee had de jonge Gambiaan ook de aandacht getrokken van Club Brugge en Burnley, maar Genk lijkt de strijd te gaan winnen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Anticiperen op vertrek Trésor

Met de komst van Fadera anticipeert Genk op een mogelijk vertrek van Mike Trésor, die na zijn indrukwekkende seizoen zeer gegeerd is. Ze zouden tussen de 3 en 5 miljoen euro neertellen voor de komst van de winger, die een meerjarig contract zal tekenen. Zulte Waregem incasseert dus een mooie transfersom, die zeker gezien de degradatie zeer welkom zal zijn.

Zijn zij goede versterkingen voor Genk?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

47
47
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

93
93
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

22
22
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

146
146
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

139
139
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

123
123
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

210
210
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

187
187
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

270
270
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

588
588
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

231
231
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

314
314
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

590
590
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

175
175

Meer sportnieuws