Verbruggen geeft duidelijke hint over transfer

door
Verbruggen geeft duidelijke hint over transfer

Anderlecht beleefde een historisch slecht seizoen met een schamele elfde plaats in de Jupiler Pro League, maar anderzijds waren er toch ook enkele lichtpuntjes voor Paars-Wit. In de Conference League legden ze bijvoorbeeld wel een knap parcours af en grepen ze maar net naast een plaats in de halve finale. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Bart Verbruggen.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Vincent Kompany

De Nederlandse doelman kwam in januari in de ploeg en loodste Paars-Wit met een resem reddingen voorbij Ludogorets en Villarreal. Het leverde hem in maart een eerste selectie op voor Oranje en deze zomer meer dan waarschijnlijk een transfer. Vanuit Engeland is er de nodige interesse, want Brighton en vooral het Burnley van Vincent Kompany trekken hard aan zijn mouw.

Zelf lijkt Verbruggen een transfer wel te zien zitten. "Het is altijd mijn droom geweest om in Engeland te voetballen", verklapt hij immers in De Telegraaf. "Het is een eer en compliment om genoemd te worden bij clubs die in die competitie spelen, maar dat is op dit moment niet het belangrijkste. Je moet je focussen op de dingen die belangrijk zijn en waar je invloed op hebt. Op dit moment is dat Jong Oranje."

Altijd contact met Ten Rouwelaar

De komende weken speelt Verbruggen nog het EK U21 met Jong Oranje en dus is hij momenteel zelf niet met een transfer bezig. "Ik heb hele fijne mensen voor mij werken die alles rondom transfers regelen. Zij houden mij op de hoogte. En zij vragen mij dingen op het moment dat er dingen besloten moeten worden", maakt hij duidelijk. Wel lijkt Burnley een streepje voor te hebben, want Verbruggen geeft aan dat hij nog steeds in contact staat met Jelle ten Rouwelaar. Die was zijn keeperstrainer bij NAC Breda en Anderlecht en is momenteel bij Burnley aan de slag.

Zal Anderlecht Verbruggen nog kunnen houden?

Meest recent

Ommekeer Antwerp ingezet? Wils doet vaststelling op training

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt met het duel tussen Standard en ...

22
22
Jan Mulder: "Dan kom ik met plezier terug op Anderlecht"

In aanloop naar de competitiehervatting, kwam RSC Anderlecht met groot nieuws naar buiten. Zo werd ...

48
48
'Contacten lopen: Barça verbaast met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona leeft momenteel al toe naar de clash tegen Real Madrid over anderhalve week. ...

22
22
Lukaku of Højlund? "Hij is de favoriet van Conte"

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

65
65
'WK-selectie Duivels: Garcia broedt op grote surprise'

De interland-periode zit erop, in november blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen om hun ...

146
146
Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

187
187
Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Enkele maanden na zijn vertrek bij Antwerp FC, zit Denis Odoi nog steeds zonder club. Even leek hij ...

81
81
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

391
391
'Bayern doet Bundesliga daveren met transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

87
87
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

804
804
'Nieuwe ronde Club vs. Union: pittig gevecht op mercato'

Club Brugge en Union SG zijn de voorbije seizoenen uitgegroeid tot grote rivalen op sportief ...

766
766
Duo krijgt vaste basisplek bij Duivels: "Véél minder niveau"

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

530
530
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

248
248
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

194
194
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

203
203
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

206
206
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

566
566
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

1009
1009
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

343
343
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

594
594
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

112
112
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

148
148
OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

168
168
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

164
164
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

504
504

Meer sportnieuws