'Anderlecht haalt broeksriem aan: drietal mag vertrekken'

door
'Anderlecht haalt broeksriem aan: drietal mag vertrekken'

Bij RSC Anderlecht lijkt de transfercarrousel stilaan op volle toeren te draaien. In de voorbije dagen raakte bekend dat sportieve baas Jesper Fredberg in actie is geschoten in verschillende dossiers aan inkomende zijde. Maar ook aan uitgaande zijde zal er deze zomer nog één en ander bewegen op Neerpede.


Paars-Wit heeft een behoorlijk dramatisch seizoen achter de rug en dus zal de spelersgroep tijdens de zomermercato een kwaliteitsimpuls krijgen. Om het middenveld te versterken, zou RSCA bijvoorbeeld zijn zinnen hebben gezet op Stef Peeters en Brecht Dejaegere. Twee ervaren Belgen die momenteel transfervrij zijn nadat hun contracten bij respectievelijk KAS Eupen en Toulouse FC niet werden verlengd. Daarnaast wordt ook jacht gemaakt op een nieuwe spits. En daarvoor zou Fredberg flink willen spenderen.

LEES OOK: Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

Kapitaalsinjectie

Zo raakte bekend dat Anderlecht een bod van 5 tot 7 miljoen euro heeft uitgebracht op de Argentijn Luis Vazquez (Boca Juniors). En ook Kasper Dolberg is naar verluidt in beeld. De Deen kan voor een gelijkaardig bedrag vertrekken bij OGC Nice. Paars-Wit blijkt dus wel degelijk over de nodige middelen te beschikken. Volgens Het Laatste Nieuws heeft dat onder meer te maken met een naderende kapitaalsverhoging. Daarnaast werd flink bespaard op de loonuitgaven.

Weg met zware contracten

In de winter werden de dure huurovereenkomsten van Sebastiano Esposito en Fabio Silva bijvoorbeeld al ontbonden. En ook de zware contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel werden niet verlengd. Die oefening zouden Fredberg en co willen doorzetten. Volgens HLN kunnen bijgevolg nog een drietal spelers met een aanzienlijk salaris vertrekken. Francis Amuzu, Amadou Diawara en Benito Raman zouden bij een acceptabel bod immers ook mogen beschikken.

Indien Anderlecht één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

19
19
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

56
56
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

87
87
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

36
36
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

82
82
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

313
313
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

279
279
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

37
37
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

84
84
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

103
103
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

187
187
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

96
96
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

317
317
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

131
131
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

420
420
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

148
148
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

174
174
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

125
125
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

168
168
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

415
415
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

512
512
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

812
812
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

377
377
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

227
227

Meer sportnieuws