'Anderlecht haalt broeksriem aan: drietal mag vertrekken'

1491 stemmen
'Anderlecht haalt broeksriem aan: drietal mag vertrekken'

Bij RSC Anderlecht lijkt de transfercarrousel stilaan op volle toeren te draaien. In de voorbije dagen raakte bekend dat sportieve baas Jesper Fredberg in actie is geschoten in verschillende dossiers aan inkomende zijde. Maar ook aan uitgaande zijde zal er deze zomer nog één en ander bewegen op Neerpede.


Paars-Wit heeft een behoorlijk dramatisch seizoen achter de rug en dus zal de spelersgroep tijdens de zomermercato een kwaliteitsimpuls krijgen. Om het middenveld te versterken, zou RSCA bijvoorbeeld zijn zinnen hebben gezet op Stef Peeters en Brecht Dejaegere. Twee ervaren Belgen die momenteel transfervrij zijn nadat hun contracten bij respectievelijk KAS Eupen en Toulouse FC niet werden verlengd. Daarnaast wordt ook jacht gemaakt op een nieuwe spits. En daarvoor zou Fredberg flink willen spenderen.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Kapitaalsinjectie

Zo raakte bekend dat Anderlecht een bod van 5 tot 7 miljoen euro heeft uitgebracht op de Argentijn Luis Vazquez (Boca Juniors). En ook Kasper Dolberg is naar verluidt in beeld. De Deen kan voor een gelijkaardig bedrag vertrekken bij OGC Nice. Paars-Wit blijkt dus wel degelijk over de nodige middelen te beschikken. Volgens Het Laatste Nieuws heeft dat onder meer te maken met een naderende kapitaalsverhoging. Daarnaast werd flink bespaard op de loonuitgaven.

Weg met zware contracten

In de winter werden de dure huurovereenkomsten van Sebastiano Esposito en Fabio Silva bijvoorbeeld al ontbonden. En ook de zware contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel werden niet verlengd. Die oefening zouden Fredberg en co willen doorzetten. Volgens HLN kunnen bijgevolg nog een drietal spelers met een aanzienlijk salaris vertrekken. Francis Amuzu, Amadou Diawara en Benito Raman zouden bij een acceptabel bod immers ook mogen beschikken.

Indien Anderlecht één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

0
0
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

15
15
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

150
150
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

29
29
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

102
102
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

24
24
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

50
50
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

284
284
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

113
113
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

97
97
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

69
69
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

178
178
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

555
555
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

765
765
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

635
635
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

102
102
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

468
468
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

651
651
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

266
266
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

79
79
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

269
269
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

492
492
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

271
271
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

760
760
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

242
242

Meer sportnieuws