'Anderlecht haalt broeksriem aan: drietal mag vertrekken'

1491 stemmen
'Anderlecht haalt broeksriem aan: drietal mag vertrekken'

Bij RSC Anderlecht lijkt de transfercarrousel stilaan op volle toeren te draaien. In de voorbije dagen raakte bekend dat sportieve baas Jesper Fredberg in actie is geschoten in verschillende dossiers aan inkomende zijde. Maar ook aan uitgaande zijde zal er deze zomer nog één en ander bewegen op Neerpede.


Paars-Wit heeft een behoorlijk dramatisch seizoen achter de rug en dus zal de spelersgroep tijdens de zomermercato een kwaliteitsimpuls krijgen. Om het middenveld te versterken, zou RSCA bijvoorbeeld zijn zinnen hebben gezet op Stef Peeters en Brecht Dejaegere. Twee ervaren Belgen die momenteel transfervrij zijn nadat hun contracten bij respectievelijk KAS Eupen en Toulouse FC niet werden verlengd. Daarnaast wordt ook jacht gemaakt op een nieuwe spits. En daarvoor zou Fredberg flink willen spenderen.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Kapitaalsinjectie

Zo raakte bekend dat Anderlecht een bod van 5 tot 7 miljoen euro heeft uitgebracht op de Argentijn Luis Vazquez (Boca Juniors). En ook Kasper Dolberg is naar verluidt in beeld. De Deen kan voor een gelijkaardig bedrag vertrekken bij OGC Nice. Paars-Wit blijkt dus wel degelijk over de nodige middelen te beschikken. Volgens Het Laatste Nieuws heeft dat onder meer te maken met een naderende kapitaalsverhoging. Daarnaast werd flink bespaard op de loonuitgaven.

Weg met zware contracten

In de winter werden de dure huurovereenkomsten van Sebastiano Esposito en Fabio Silva bijvoorbeeld al ontbonden. En ook de zware contracten van Lior Refaelov en Adrien Trebel werden niet verlengd. Die oefening zouden Fredberg en co willen doorzetten. Volgens HLN kunnen bijgevolg nog een drietal spelers met een aanzienlijk salaris vertrekken. Francis Amuzu, Amadou Diawara en Benito Raman zouden bij een acceptabel bod immers ook mogen beschikken.

Indien Anderlecht één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

9
9
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

69
69
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

30
30
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

15
15
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

97
97
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

177
177
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

331
331
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

19
19
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

102
102
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

532
532
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

599
599
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

79
79
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

648
648
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

296
296
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

113
113
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

989
989
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

913
913
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

159
159
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

337
337
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

646
646
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

144
144
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

950
950

Meer sportnieuws