'Anderlecht geeft niet op: verhoogd miljoenenbod'

door
'Anderlecht geeft niet op: verhoogd miljoenenbod'

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar zomerse versterking op volle toeren en een nieuwe spits geldt daarbij als één van de absolute prioriteiten. Daarvoor volgt sportieve baas Jesper Fredberg meerdere pistes. Ook de Argentijn Luis Vazquez blijft voorlopig hoog op de verlanglijst staan.


Nu de verlening van de overeenkomst met Islam Slimani steeds onwaarschijnlijker lijkt, volgt Paars-Wit verschillende alternatieven. De Deen Kasper Dolberg werd bijvoorbeeld genoemd. En donderdag raakte ook de vermeende interesse in Luis Vazquez bekend. Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar omdat hij er op een zijspoor is beland, zag RSCA zijn kant schoon. En dus zou inmiddels een eerste bod zijn verstuurd.

LEES OOK: 'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

Dure afkoopsom

Argentijnse bronnen maakte gewag van een transfersom van zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Niet slecht voor een bankzitter, maar Boca zou het bod geweigerd hebben. In het contract van de spits zou een afkoopsom van zo'n 14 miljoen euro staan en de Argentijnse topclub mikt op een som dat meer naar dit bedrag neigt. Desondanks zou Anderlecht niet opgeven.

Tweede poging

Het medium TyC Sports beweert namelijk dat de Belgische recordkampioen zijn bod verhoogd heeft. Dit keer zou het gaan om een bod van in totaal 7 miljoen euro, waarvan 5 miljoen euro vast. Daarmee zou RSCA zich willen verzekeren van 70% van de transferrechten: bij een volgende transfer zou Paars-Wit dus 30% van de som moeten afstaan aan Boca. Maar dat bleek nog steeds niet voldoende voor de Argentijnen, die absoluut het onderste uit de kan willen halen. Afwachten nu of de Brusselaars een derde poging zullen ondernemen.

Wie is volgens u de beste optie?

Meest recent

De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

0
0
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

62
62
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

93
93
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

56
56
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

250
250
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

229
229
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

205
205
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

378
378
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

473
473
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

235
235
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

202
202
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

266
266
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

138
138
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

281
281
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

204
204
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

285
285
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

310
310
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

305
305
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

398
398
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

360
360
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

63
63
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

301
301

Meer sportnieuws