'Fredberg zet zinnen op enorme stunt bij Anderlecht'

728 stemmen
'Fredberg zet zinnen op enorme stunt bij Anderlecht'

Er gaat haast geen dag voorbij of Anderlecht wordt gelinkt aan een nieuwe spits. Het Laatste Nieuws voegt nu een bijzonder straffe naam toe aan die alsmaar uitgebreidere lijst. Tenslotte zou Jesper Fredberg een poging willen wagen om niemand minder dan zijn landgenoot Kasper Dolberg naar het Lotto Park te lokken.


Eerder geraakte al bekend dat de 25-jarige Deen op interesse uit België kon rekenen. Nu blijkt het dus Anderlecht dat een oogje op hem heeft laten vallen. Opvallend, want vier jaar geleden legde Nice nog ruim 20 miljoen op tafel om Dolberg over te nemen van Ajax. Na een geslaagd eerste seizoen kon hij de lijn in Frankrijk evenwel niet doortrekken, ook uitleenbeurten aan Sevilla en Hoffenheim bleken vervolgens niet bepaald een succes.

De 40-voudig international gaat nu zijn laatste contractjaar in aan de Côte d’Azur. Hem huren is daarom geen optie. Naar verluidt wil Nice, waar Dolberg sowieso mag beschikken, wel nog altijd een vijf à zevental miljoen vangen. Ondanks het beperkte budget geen onoverkomelijke som voor de Brusselaars, die een gelijkaardig bedrag veil hadden voor Luis Vazquez. Een dossier dat volgens La Dernière Heure trouwens ook nog altijd op tafel ligt.

LEES OOK: Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

DEENSE INVASIE

Net zoals een verlengd verblijf van Islam Slimani overigens, al ziet het er voorlopig niet naar uit dat Paars-Wit diens looneisen kan inwilligen. Met onder meer PSV en diverse ploegen uit Duitsland, Denemarken en de Engelse tweede klasse is de concurrentie voor Dolberg trouwens evenmin gering. Wie weet vormen zijn vele landgenoten in Neerpede, met ook nog onder andere coach Brian Riemer, echter een doorslaggevend argument om hem te overtuigen.

Dolberg zou een topaanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

28
28
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

15
15
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

69
69
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

104
104
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

39
39
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

94
94
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

183
183
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

106
106
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

110
110
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

282
282
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

183
183
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

153
153
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

201
201
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

325
325
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

231
231
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

479
479
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

249
249
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

102
102
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

474
474
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

304
304
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

270
270
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

108
108
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

198
198

Meer sportnieuws