'Fredberg zet zinnen op enorme stunt bij Anderlecht'

door
'Fredberg zet zinnen op enorme stunt bij Anderlecht'

Er gaat haast geen dag voorbij of Anderlecht wordt gelinkt aan een nieuwe spits. Het Laatste Nieuws voegt nu een bijzonder straffe naam toe aan die alsmaar uitgebreidere lijst. Tenslotte zou Jesper Fredberg een poging willen wagen om niemand minder dan zijn landgenoot Kasper Dolberg naar het Lotto Park te lokken.


Eerder geraakte al bekend dat de 25-jarige Deen op interesse uit België kon rekenen. Nu blijkt het dus Anderlecht dat een oogje op hem heeft laten vallen. Opvallend, want vier jaar geleden legde Nice nog ruim 20 miljoen op tafel om Dolberg over te nemen van Ajax. Na een geslaagd eerste seizoen kon hij de lijn in Frankrijk evenwel niet doortrekken, ook uitleenbeurten aan Sevilla en Hoffenheim bleken vervolgens niet bepaald een succes.

De 40-voudig international gaat nu zijn laatste contractjaar in aan de Côte d’Azur. Hem huren is daarom geen optie. Naar verluidt wil Nice, waar Dolberg sowieso mag beschikken, wel nog altijd een vijf à zevental miljoen vangen. Ondanks het beperkte budget geen onoverkomelijke som voor de Brusselaars, die een gelijkaardig bedrag veil hadden voor Luis Vazquez. Een dossier dat volgens La Dernière Heure trouwens ook nog altijd op tafel ligt.

LEES OOK: 'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

DEENSE INVASIE

Net zoals een verlengd verblijf van Islam Slimani overigens, al ziet het er voorlopig niet naar uit dat Paars-Wit diens looneisen kan inwilligen. Met onder meer PSV en diverse ploegen uit Duitsland, Denemarken en de Engelse tweede klasse is de concurrentie voor Dolberg trouwens evenmin gering. Wie weet vormen zijn vele landgenoten in Neerpede, met ook nog onder andere coach Brian Riemer, echter een doorslaggevend argument om hem te overtuigen.

Dolberg zou een topaanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

0
0
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

55
55
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

153
153
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

126
126
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

149
149
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

27
27
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

32
32
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

560
560
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

649
649
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

94
94
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

282
282
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

342
342
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

451
451
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

357
357
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

339
339
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

488
488
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

394
394
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

431
431
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

223
223
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

124
124
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

353
353
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

175
175
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

231
231
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

192
192

Meer sportnieuws