'Fredberg zet zinnen op enorme stunt bij Anderlecht'

728 stemmen
'Fredberg zet zinnen op enorme stunt bij Anderlecht'

Er gaat haast geen dag voorbij of Anderlecht wordt gelinkt aan een nieuwe spits. Het Laatste Nieuws voegt nu een bijzonder straffe naam toe aan die alsmaar uitgebreidere lijst. Tenslotte zou Jesper Fredberg een poging willen wagen om niemand minder dan zijn landgenoot Kasper Dolberg naar het Lotto Park te lokken.


Eerder geraakte al bekend dat de 25-jarige Deen op interesse uit België kon rekenen. Nu blijkt het dus Anderlecht dat een oogje op hem heeft laten vallen. Opvallend, want vier jaar geleden legde Nice nog ruim 20 miljoen op tafel om Dolberg over te nemen van Ajax. Na een geslaagd eerste seizoen kon hij de lijn in Frankrijk evenwel niet doortrekken, ook uitleenbeurten aan Sevilla en Hoffenheim bleken vervolgens niet bepaald een succes.

De 40-voudig international gaat nu zijn laatste contractjaar in aan de Côte d’Azur. Hem huren is daarom geen optie. Naar verluidt wil Nice, waar Dolberg sowieso mag beschikken, wel nog altijd een vijf à zevental miljoen vangen. Ondanks het beperkte budget geen onoverkomelijke som voor de Brusselaars, die een gelijkaardig bedrag veil hadden voor Luis Vazquez. Een dossier dat volgens La Dernière Heure trouwens ook nog altijd op tafel ligt.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

DEENSE INVASIE

Net zoals een verlengd verblijf van Islam Slimani overigens, al ziet het er voorlopig niet naar uit dat Paars-Wit diens looneisen kan inwilligen. Met onder meer PSV en diverse ploegen uit Duitsland, Denemarken en de Engelse tweede klasse is de concurrentie voor Dolberg trouwens evenmin gering. Wie weet vormen zijn vele landgenoten in Neerpede, met ook nog onder andere coach Brian Riemer, echter een doorslaggevend argument om hem te overtuigen.

Dolberg zou een topaanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

20
20
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

240
240
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

38
38
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

194
194
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

45
45
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

166
166
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

270
270
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

443
443
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

142
142
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

217
217
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

170
170
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

809
809
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

201
201
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

338
338
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

197
197
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

490
490
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

348
348
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

553
553
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

486
486
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

117
117
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

149
149
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

222
222

Meer sportnieuws