Toekomst bij Anderlecht? Verschaeren geeft voorkeur

door stemmen
Toekomst bij Anderlecht? Verschaeren geeft voorkeur

Bij RSC Anderlecht werden de beschikbare spelers deze week een eerste keer weer op de club verwacht om de voorbereiding op het komende seizoen in te zetten. Ook Yari Verschaeren werd op Neerpede gesport. De aanvallende middenvelder is inmiddels aan de slag met zijn revalidatie na een zware blessure.


Verschaeren begon vrij wisselvallig aan het voorbije seizoen, maar groeide zichtbaar naar zijn beste vorm. En de trainerswissel pakte voor hem ook nog eens goed uit. Binnen het speelsysteem van Brian Riemer kon de 21-jarige zijn kwaliteiten ten volle benutten en haalde hij een uitstekend niveau. Maar tijdens de competitiematch op het veld van OH Leuven sloeg het noodlot toe.

LEES OOK: Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Maanden buiten strijd

Zo liep de Belgische belofte-international een zwaar letsel aan de kruisbanden op. Hierdoor moest hij onder het mes, waardoor meteen een kruis gemaakt moest worden over zijn deelname aan het EK U21. En bij Anderlecht wordt hij pas begin 2024 terug op het veld verwacht. Dat leidde wel tot een vervelende situatie, Verschaeren gaat in de zomer immers zijn laatste contractjaar in.

Nieuwe gesprekken op komst

Maar in gesprek met La Dernière Heure zet de middenvelder nu zelf de deur open tot een verlenging. Volgens Verschaeren is het voor alle partijen het beste dat de samenwerking wordt voortgezet. Daarover liepen al gesprekken voor zijn blessure en die onderhandelingen zouden weldra worden voortgezet. Verschaeren heeft alvast vertrouwen in een goede afloop en sluit niet uit dat hij in het seizoen 2024-2025 nog steeds voor Anderlecht voetbalt.

Anderlecht moet het contract van Verschaeren verlengen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelstress neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

5
5
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

17
17
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

95
95
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

136
136
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

110
110
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

108
108
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

431
431
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

622
622
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

376
376
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

197
197
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

116
116
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

203
203
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

398
398
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

189
189
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

101
101
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

284
284
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

273
273
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

426
426
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

432
432
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

289
289
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

165
165
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

150
150

Meer sportnieuws