Anderlecht ziet ergste Verschaeren-nachtmerrie uitkomen

696 stemmen
Anderlecht ziet ergste Verschaeren-nachtmerrie uitkomen

Anderlecht veroverde zondag eindelijk zijn plaats in de top acht, want met een 0-2 op het veld van OH Leuven wist het Cercle Brugge van de achtste plaats te stoten. Samen met de Europese kwalificatie van donderdag leek het zo een perfecte week te worden voor Paars-Wit, maar die werd toch zwaar overschaduwd door de blessure van Yari Verschaeren.


De 21-jarige middenvelder moest in Leuven al na acht minuten naar de kant met een knieblessure. Het feit dat de Jonge Duivel in tranen en ondersteund door kiné's van het veld moest en daarna op krukken het stadion verliet, deed al het ergste vermoeden. Desondanks probeerde Brian Riemer na de wedstrijd nog de boot af te houden. "Ik wacht het resultaat van de scan op maandag af. Ik heb geleerd dat het beter is daarvoor geen uitspraken te doen", verklaarde de Deen.

Bij Anderlecht hoopten ze natuurlijk dat Verschaeren er niet al te erg aan toe zou zijn, maar op maandag is de grootste vrees uitgekomen. La Dernière Heure en Het Nieuwsblad meldden immers dat de scan inderdaad uitgewezen heeft dat Verschaeren een scheur in de kruisbanden opgelopen heeft. Anderlecht bevestigde inmiddels ook de blessure en meldt dat het pas begin 2024 weer op de speler zal kunnen rekenen.

GEEN EK
Verschaeren mag meteen ook een kruis maken over het EK U21, dat hij in de zomer normaal met de Jonge Duivels zou afwerken. Een andere factor die maakt dat de blessure extra ongelegen komt, is dat Verschaeren net aan zijn laatste contractjaar bij Anderlecht begint.


LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Kan Anderlecht zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

38
38
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

193
193
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

184
184
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

307
307
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

160
160
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

279
279
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

126
126
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

451
451
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

514
514
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

350
350
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

589
589
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

129
129
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

249
249
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

400
400
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

120
120
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

459
459
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

414
414
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

491
491
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

865
865
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

199
199
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

201
201
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

392
392
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1904
1904
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

182
182

Meer sportnieuws