'Fredberg onder stoom: Anderlecht wil draaischijf uit eigen land'

584 stemmen
'Fredberg onder stoom: Anderlecht wil draaischijf uit eigen land'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels van start gegaan. Voorlopig werden er wel nog geen nieuwe rekruten verwelkomd bij de Brusselaars, maar daar komt weldra allicht verandering in. Zo lijkt sportieve baas Jesper Fredberg te accelereren in verschillende dossiers.


Tot dusver was het voor Fredberg en zijn team niet gemakkelijk werken. De meeste competities draaiden in de voorbije weken nog op volle toeren, waardoor verschillende ploegen liever nog even wachtten om aan de onderhandelingstafel plaats te nemen. Daarnaast was de Deen ook nog volop bezig met het hervormen van de sportieve omkadering. Nu lijkt de CEO Sports zich echter volledig op de transfermarkt te storten. En het is duidelijk dat een nieuwe spits daarbij zijn absolute prioriteit geniet.

LEES OOK: 'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Spitsenjacht

Donderdag raakte bijvoorbeeld bekend dat Paars-Wit een miljoenenbod had neergelegd voor de Argentijn Luis Vazquez, maar dat werd inmiddels geweigerd door diens club Boca Juniors. Fredberg volgt echter nog meer pistes, waaronder naar verluidt zijn landgenoot Kasper Dolberg. De spitsenjacht draait dus op volle toeren. Ondertussen moet er echter ook werk gemaakt worden van versterking op andere posities. Een nieuwe spelmaker op het middenveld bijvoorbeeld.

Draaischijf Eupen

Anderlecht zal het immers nog tot januari volgend jaar zonder de geblesseerde Yari Verschaeren moeten doen en inmiddels werd ook al afscheid genomen van Lior Refaelov. Als alternatief op deze posities zou Fredberg onder meer in de eigen competitie rondneuzen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Stef Peeters in het vizier is gekomen van de recordkampioen. De 31-jarige Limburger was in de voorbije seizoen de draaischijf van KAS Eupen. Daar loopt zijn contract evenwel af, Paars-Wit zou dus een transfervrij koopje kunnen doen.

Peeters zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

22
22
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

8
8
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

45
45
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

145
145
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

64
64
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

135
135
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

130
130
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

21
21
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

195
195
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

90
90
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

158
158
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

116
116
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

260
260
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

37
37
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

167
167
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

107
107
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

228
228
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1207
1207
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

109
109
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

304
304
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

393
393
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

358
358

Meer sportnieuws