'Fredberg onder stoom: Anderlecht wil draaischijf uit eigen land'

door
'Fredberg onder stoom: Anderlecht wil draaischijf uit eigen land'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels van start gegaan. Voorlopig werden er wel nog geen nieuwe rekruten verwelkomd bij de Brusselaars, maar daar komt weldra allicht verandering in. Zo lijkt sportieve baas Jesper Fredberg te accelereren in verschillende dossiers.


Tot dusver was het voor Fredberg en zijn team niet gemakkelijk werken. De meeste competities draaiden in de voorbije weken nog op volle toeren, waardoor verschillende ploegen liever nog even wachtten om aan de onderhandelingstafel plaats te nemen. Daarnaast was de Deen ook nog volop bezig met het hervormen van de sportieve omkadering. Nu lijkt de CEO Sports zich echter volledig op de transfermarkt te storten. En het is duidelijk dat een nieuwe spits daarbij zijn absolute prioriteit geniet.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Spitsenjacht

Donderdag raakte bijvoorbeeld bekend dat Paars-Wit een miljoenenbod had neergelegd voor de Argentijn Luis Vazquez, maar dat werd inmiddels geweigerd door diens club Boca Juniors. Fredberg volgt echter nog meer pistes, waaronder naar verluidt zijn landgenoot Kasper Dolberg. De spitsenjacht draait dus op volle toeren. Ondertussen moet er echter ook werk gemaakt worden van versterking op andere posities. Een nieuwe spelmaker op het middenveld bijvoorbeeld.

Draaischijf Eupen

Anderlecht zal het immers nog tot januari volgend jaar zonder de geblesseerde Yari Verschaeren moeten doen en inmiddels werd ook al afscheid genomen van Lior Refaelov. Als alternatief op deze posities zou Fredberg onder meer in de eigen competitie rondneuzen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Stef Peeters in het vizier is gekomen van de recordkampioen. De 31-jarige Limburger was in de voorbije seizoen de draaischijf van KAS Eupen. Daar loopt zijn contract evenwel af, Paars-Wit zou dus een transfervrij koopje kunnen doen.

Peeters zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

8
8
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

9
9
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

85
85
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

36
36
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

52
52
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

214
214
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

107
107
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

144
144
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

46
46
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

66
66
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

346
346
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

155
155
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

775
775
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

148
148
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

82
82
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

251
251
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

90
90
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

421
421
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

245
245
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

72
72
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

243
243
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

194
194
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

138
138
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

517
517

Meer sportnieuws