'Fredberg onder stoom: Anderlecht wil draaischijf uit eigen land'

584 stemmen
'Fredberg onder stoom: Anderlecht wil draaischijf uit eigen land'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels van start gegaan. Voorlopig werden er wel nog geen nieuwe rekruten verwelkomd bij de Brusselaars, maar daar komt weldra allicht verandering in. Zo lijkt sportieve baas Jesper Fredberg te accelereren in verschillende dossiers.


Tot dusver was het voor Fredberg en zijn team niet gemakkelijk werken. De meeste competities draaiden in de voorbije weken nog op volle toeren, waardoor verschillende ploegen liever nog even wachtten om aan de onderhandelingstafel plaats te nemen. Daarnaast was de Deen ook nog volop bezig met het hervormen van de sportieve omkadering. Nu lijkt de CEO Sports zich echter volledig op de transfermarkt te storten. En het is duidelijk dat een nieuwe spits daarbij zijn absolute prioriteit geniet.

LEES OOK: 'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Spitsenjacht

Donderdag raakte bijvoorbeeld bekend dat Paars-Wit een miljoenenbod had neergelegd voor de Argentijn Luis Vazquez, maar dat werd inmiddels geweigerd door diens club Boca Juniors. Fredberg volgt echter nog meer pistes, waaronder naar verluidt zijn landgenoot Kasper Dolberg. De spitsenjacht draait dus op volle toeren. Ondertussen moet er echter ook werk gemaakt worden van versterking op andere posities. Een nieuwe spelmaker op het middenveld bijvoorbeeld.

Draaischijf Eupen

Anderlecht zal het immers nog tot januari volgend jaar zonder de geblesseerde Yari Verschaeren moeten doen en inmiddels werd ook al afscheid genomen van Lior Refaelov. Als alternatief op deze posities zou Fredberg onder meer in de eigen competitie rondneuzen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Stef Peeters in het vizier is gekomen van de recordkampioen. De 31-jarige Limburger was in de voorbije seizoen de draaischijf van KAS Eupen. Daar loopt zijn contract evenwel af, Paars-Wit zou dus een transfervrij koopje kunnen doen.

Peeters zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

15
15
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

73
73
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

45
45
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

57
57
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

116
116
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

86
86
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

38
38
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

405
405
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

63
63
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

36
36
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

222
222
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

94
94
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

168
168
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

399
399
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

344
344
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

90
90
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

61
61
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

190
190
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

173
173
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

63
63
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

448
448
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

337
337
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

84
84
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

337
337

Meer sportnieuws