'Fredberg onder stoom: Anderlecht wil draaischijf uit eigen land'

door
'Fredberg onder stoom: Anderlecht wil draaischijf uit eigen land'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels van start gegaan. Voorlopig werden er wel nog geen nieuwe rekruten verwelkomd bij de Brusselaars, maar daar komt weldra allicht verandering in. Zo lijkt sportieve baas Jesper Fredberg te accelereren in verschillende dossiers.


Tot dusver was het voor Fredberg en zijn team niet gemakkelijk werken. De meeste competities draaiden in de voorbije weken nog op volle toeren, waardoor verschillende ploegen liever nog even wachtten om aan de onderhandelingstafel plaats te nemen. Daarnaast was de Deen ook nog volop bezig met het hervormen van de sportieve omkadering. Nu lijkt de CEO Sports zich echter volledig op de transfermarkt te storten. En het is duidelijk dat een nieuwe spits daarbij zijn absolute prioriteit geniet.

LEES OOK: 'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Spitsenjacht

Donderdag raakte bijvoorbeeld bekend dat Paars-Wit een miljoenenbod had neergelegd voor de Argentijn Luis Vazquez, maar dat werd inmiddels geweigerd door diens club Boca Juniors. Fredberg volgt echter nog meer pistes, waaronder naar verluidt zijn landgenoot Kasper Dolberg. De spitsenjacht draait dus op volle toeren. Ondertussen moet er echter ook werk gemaakt worden van versterking op andere posities. Een nieuwe spelmaker op het middenveld bijvoorbeeld.

Draaischijf Eupen

Anderlecht zal het immers nog tot januari volgend jaar zonder de geblesseerde Yari Verschaeren moeten doen en inmiddels werd ook al afscheid genomen van Lior Refaelov. Als alternatief op deze posities zou Fredberg onder meer in de eigen competitie rondneuzen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Stef Peeters in het vizier is gekomen van de recordkampioen. De 31-jarige Limburger was in de voorbije seizoen de draaischijf van KAS Eupen. Daar loopt zijn contract evenwel af, Paars-Wit zou dus een transfervrij koopje kunnen doen.

Peeters zou een goede aanwinst zijn voor RSCA ...

Meest recent

Loting WK: Rode Duivels ontlopen rampzalige groep

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

1
1
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

0
0
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

18
18
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

29
29
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

61
61
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

294
294
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

170
170
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

131
131
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

201
201
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

327
327
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

106
106
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

300
300
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

66
66
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

197
197
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

437
437
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

157
157
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

281
281
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

141
141
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

207
207
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

110
110
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

1213
1213
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

106
106
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

373
373
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

365
365

Meer sportnieuws