'Koude douche Anderlecht: miljoenenbod van tafel geveegd'

509 stemmen
'Koude douche Anderlecht: miljoenenbod van tafel geveegd'

Terwijl de voorbereiding donderdag van start is gegaan voor een deel van de selectie, wordt bij RSC Anderlecht volop werk gemaakt van versterking. Maar dat blijkt niet bepaald evident. In de zoektocht naar een nieuwe spits zagen de Brusselaars bijvoorbeeld een eerste miljoenenbod geweigerd worden.


Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen in de bovenste regionen van de Jupiler Pro League, heeft Paars-Wit nood aan versterking in elke linie. Maar vooral het aanvallende compartiment kan extra kwaliteit goed gebruiken. Zeker een nieuwe spits is welgekomen nu een verlenging met Islam Slimani steeds onwaarschijnlijker wordt. Sportieve baas Jesper Fredberg volgt dan ook verschillende pistes.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Ex-target Club

Donderdag raakte bekend dat de Deen ook de Zuid-Amerikaanse markt aan het verkennen is. Zo toont Anderlecht concrete interesse in Luis Vazquez. Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar omdat hij er op een zijspoor is beland, zag RSCA zijn kant schoon. En dus zou inmiddels een eerste bod zijn verstuurd.

Miljoenenbod

Maar Fredberg en co kwamen van een kale kermis thuis. Volgens ESPN-journalist Augusto César boden de Brusselaars liefst 5 miljoen euro, met daarbovenop een percentage van zo'n 30% op de mogelijke doorverkoopsom. Transferwatcher César Luis Merlo beweert dat daar nog zo'n 2 miljoen euro aan bonussen bovenop kan komen. Niet slecht voor een bankzitter, maar Boca zou het bod geweigerd hebben. In het contract van de spits zou een afkoopsom van zo'n 14 miljoen euro staan en de Argentijnse topclub mikt op een som dat meer naar dit bedrag neigt. Afwachten dus of RSCA een nieuwe poging zal ondernemen.

Een nieuwe spits is dé prioriteit van Anderlecht ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

10
10
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

36
36
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

95
95
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

16
16
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

30
30
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

46
46
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

86
86
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

72
72
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

159
159
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

200
200
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

442
442
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

198
198
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

306
306
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

31
31
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

43
43
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

173
173
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

204
204
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

497
497
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

188
188
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

46
46
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

132
132

Meer sportnieuws