'Koude douche Anderlecht: miljoenenbod van tafel geveegd'

door
'Koude douche Anderlecht: miljoenenbod van tafel geveegd'

Terwijl de voorbereiding donderdag van start is gegaan voor een deel van de selectie, wordt bij RSC Anderlecht volop werk gemaakt van versterking. Maar dat blijkt niet bepaald evident. In de zoektocht naar een nieuwe spits zagen de Brusselaars bijvoorbeeld een eerste miljoenenbod geweigerd worden.


Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen in de bovenste regionen van de Jupiler Pro League, heeft Paars-Wit nood aan versterking in elke linie. Maar vooral het aanvallende compartiment kan extra kwaliteit goed gebruiken. Zeker een nieuwe spits is welgekomen nu een verlenging met Islam Slimani steeds onwaarschijnlijker wordt. Sportieve baas Jesper Fredberg volgt dan ook verschillende pistes.

LEES OOK: '5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Ex-target Club

Donderdag raakte bekend dat de Deen ook de Zuid-Amerikaanse markt aan het verkennen is. Zo toont Anderlecht concrete interesse in Luis Vazquez. Deze 22-jarige Argentijn, die in een recent verleden ook nog bij Club Brugge werd genoemd, ligt momenteel onder contract bij Boca Juniors. Maar omdat hij er op een zijspoor is beland, zag RSCA zijn kant schoon. En dus zou inmiddels een eerste bod zijn verstuurd.

Miljoenenbod

Maar Fredberg en co kwamen van een kale kermis thuis. Volgens ESPN-journalist Augusto César boden de Brusselaars liefst 5 miljoen euro, met daarbovenop een percentage van zo'n 30% op de mogelijke doorverkoopsom. Transferwatcher César Luis Merlo beweert dat daar nog zo'n 2 miljoen euro aan bonussen bovenop kan komen. Niet slecht voor een bankzitter, maar Boca zou het bod geweigerd hebben. In het contract van de spits zou een afkoopsom van zo'n 14 miljoen euro staan en de Argentijnse topclub mikt op een som dat meer naar dit bedrag neigt. Afwachten dus of RSCA een nieuwe poging zal ondernemen.

Een nieuwe spits is dé prioriteit van Anderlecht ...

Meest recent

Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

9
9
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

114
114
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

297
297
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

81
81
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

80
80
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

98
98
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

90
90
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

179
179
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1095
1095
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

382
382
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

275
275
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

75
75
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

70
70
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

119
119
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

326
326
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

172
172
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

328
328
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

669
669
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

591
591
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

253
253
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

373
373
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

248
248
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

538
538
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

271
271

Meer sportnieuws