'Slimani-soap nadert ontknoping bij Anderlecht'

door
'Slimani-soap nadert ontknoping bij Anderlecht'

Dat RSC Anderlecht tijdens de zomerse transferperiode verschillende spelers van de hand zal trachten te doen, is al een tijdje geweten. Maar de Brusselaars willen bepaalde krachten ook aan boord zien te houden. Zo hoopte men op een verlenging van de samenwerking met Islam Slimani, maar die kans wordt steeds kleiner.


Toen de ervaren Algerijn vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode in het Lotto Park belandde, werden heel wat bedenkingen geplaatst bij zijn transfer. Maar Slimani kon die twijfels al snel wegnemen. Zo sloot hij het seizoen uiteindelijk af met 9 goals en 1 assist in 16 wedstrijden namens Paars-Wit. Ook toonde de spits zich een uitstekend aanspeelpunt binnen de aanvalslinie van coach Brian Riemer.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Gehoopt op verlenging

Slimani tekende wel slechts voor een half jaartje in Brussel. Naarmate het einde van het seizoen naderde, werd evenwel duidelijk dat Anderlecht die samenwerking graag wil verlengen. Maar tot dusver werd nog geen akkoord gevonden. Ondanks een onheilspellende Instagram-bericht van de spits, bleven de Brusselaars in een goede afloop geloven. Daar lijkt nu evenwel verandering in te komen.

Andere pistes

Inmiddels raakte bekend dat de sportieve leiding van Paars-Wit zich gestort heeft op verschillende andere spitsen-dossiers. Er zou zelfs sprake zijn van een bod van zo'n 4.5 miljoen euro op de Argentijn Luiz Vazquez. Volgens Het Laatste Nieuws betekent dat zo goed als zeker dat de samenwerking met Slimani niet verlengd zal worden. Al blijft het voorlopig wachten op een officiële bevestiging.

Anderlecht moet Slimani het hoogst mogelijke salaris aanbieden ...

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

6
6
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

28
28
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

3
3
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

18
18
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

195
195
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

119
119
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

153
153
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

49
49
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

208
208
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

86
86
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

85
85
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

113
113
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

332
332
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

449
449
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

257
257
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

67
67
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

208
208
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

470
470
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

572
572
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

73
73
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws