'Anderlecht drukt door: bod van 4.5 miljoen euro'

529 stemmen
'Anderlecht drukt door: bod van 4.5 miljoen euro'

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er nog maar enkele dagen op, of bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding alweer van start. Een deel van de spelers werd donderdag verwacht voor medische testen of een eerste trainingsessie. Ondertussen is het wachten op de eerste directe versterkingen.


Sportieve baas Jesper Fredberg hield zich in de voorbije weken vooral bezig met de nodige verschuivingen binnen de sportieve omkadering. Maar na de aanstelling van landgenoot Mikkel Hemmersam als 'Sports Manager', kan zijn focus stilaan volledig op de mercato gericht worden. Bovenaan zijn verlanglijstje staat onder meer het aantrekken van een nieuwe spits. Paars-Wit hoopt nog steeds om door te gaan met Islam Slimani, maar diens contractonderhandelingen leverden nog geen akkoord op.

LEES OOK: 'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Verschillende pistes

En dus worden inmiddels ook andere pistes gevolgd. Zo blijft Anderlecht hopen op de komst van Bénie Traoré, maar de concurrentie voor de 20-jarige Ivoriaan van BK Häcken is behoorlijk groot. Daarnaast geraakte inmiddels ook de interesse in Smail Prevljak bekend. De Bosniër etaleerde in de voorbije seizoenen zijn tor-instinct bij KAS Eupen, maar daar loopt zijn contract eind deze maand af. Donderdag werd ook de naam van Luis Vazquez aan dat lijstje toegevoegd.

Miljoenenbod

En het lijkt de Brusselaars menens voor de 22-jarige Argentijn van Boca Juniors. Zo meldt Le Soir dat Paars-Wit inmiddels een bod van zo'n 4.5 miljoen euro heeft uitgebracht. Dat bedrag zou door middel van bonussen en variabelen zelfs nog kunnen stijgen. Boca zou het bod momenteel in beraad nemen. Hoewel Vazquez zijn basisplek inmiddels kwijtraakte bij de Argentijnse topclub, valt het af te wachten of de aanbieding van Paars-Wit voldoende zal zijn.

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor Anderlecht ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

10
10
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

16
16
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

108
108
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

128
128
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

238
238
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

224
224
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

261
261
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

131
131
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

144
144
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

67
67
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

340
340
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

396
396
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

31
31
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

87
87
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

193
193
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

77
77
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

124
124
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

96
96
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

592
592
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

275
275
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

220
220
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

276
276
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

75
75
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

304
304

Meer sportnieuws