'Anderlecht drukt door: bod van 4.5 miljoen euro'

529 stemmen
'Anderlecht drukt door: bod van 4.5 miljoen euro'

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er nog maar enkele dagen op, of bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding alweer van start. Een deel van de spelers werd donderdag verwacht voor medische testen of een eerste trainingsessie. Ondertussen is het wachten op de eerste directe versterkingen.


Sportieve baas Jesper Fredberg hield zich in de voorbije weken vooral bezig met de nodige verschuivingen binnen de sportieve omkadering. Maar na de aanstelling van landgenoot Mikkel Hemmersam als 'Sports Manager', kan zijn focus stilaan volledig op de mercato gericht worden. Bovenaan zijn verlanglijstje staat onder meer het aantrekken van een nieuwe spits. Paars-Wit hoopt nog steeds om door te gaan met Islam Slimani, maar diens contractonderhandelingen leverden nog geen akkoord op.

LEES OOK: Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

Verschillende pistes

En dus worden inmiddels ook andere pistes gevolgd. Zo blijft Anderlecht hopen op de komst van Bénie Traoré, maar de concurrentie voor de 20-jarige Ivoriaan van BK Häcken is behoorlijk groot. Daarnaast geraakte inmiddels ook de interesse in Smail Prevljak bekend. De Bosniër etaleerde in de voorbije seizoenen zijn tor-instinct bij KAS Eupen, maar daar loopt zijn contract eind deze maand af. Donderdag werd ook de naam van Luis Vazquez aan dat lijstje toegevoegd.

Miljoenenbod

En het lijkt de Brusselaars menens voor de 22-jarige Argentijn van Boca Juniors. Zo meldt Le Soir dat Paars-Wit inmiddels een bod van zo'n 4.5 miljoen euro heeft uitgebracht. Dat bedrag zou door middel van bonussen en variabelen zelfs nog kunnen stijgen. Boca zou het bod momenteel in beraad nemen. Hoewel Vazquez zijn basisplek inmiddels kwijtraakte bij de Argentijnse topclub, valt het af te wachten of de aanbieding van Paars-Wit voldoende zal zijn.

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor Anderlecht ...

Meest recent

Zulte stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

18
18
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

204
204
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

218
218
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

96
96
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

54
54
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

304
304
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

94
94
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

155
155
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

397
397
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

118
118
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

297
297
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

484
484
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

278
278
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

878
878
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

419
419
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

321
321
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

303
303
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

85
85
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

605
605
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

98
98
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

306
306
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

294
294
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

349
349
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1421
1421

Meer sportnieuws