'Anderlecht drukt door: bod van 4.5 miljoen euro'

door
'Anderlecht drukt door: bod van 4.5 miljoen euro'

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er nog maar enkele dagen op, of bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding alweer van start. Een deel van de spelers werd donderdag verwacht voor medische testen of een eerste trainingsessie. Ondertussen is het wachten op de eerste directe versterkingen.


Sportieve baas Jesper Fredberg hield zich in de voorbije weken vooral bezig met de nodige verschuivingen binnen de sportieve omkadering. Maar na de aanstelling van landgenoot Mikkel Hemmersam als 'Sports Manager', kan zijn focus stilaan volledig op de mercato gericht worden. Bovenaan zijn verlanglijstje staat onder meer het aantrekken van een nieuwe spits. Paars-Wit hoopt nog steeds om door te gaan met Islam Slimani, maar diens contractonderhandelingen leverden nog geen akkoord op.

LEES OOK: 'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

Verschillende pistes

En dus worden inmiddels ook andere pistes gevolgd. Zo blijft Anderlecht hopen op de komst van Bénie Traoré, maar de concurrentie voor de 20-jarige Ivoriaan van BK Häcken is behoorlijk groot. Daarnaast geraakte inmiddels ook de interesse in Smail Prevljak bekend. De Bosniër etaleerde in de voorbije seizoenen zijn tor-instinct bij KAS Eupen, maar daar loopt zijn contract eind deze maand af. Donderdag werd ook de naam van Luis Vazquez aan dat lijstje toegevoegd.

Miljoenenbod

En het lijkt de Brusselaars menens voor de 22-jarige Argentijn van Boca Juniors. Zo meldt Le Soir dat Paars-Wit inmiddels een bod van zo'n 4.5 miljoen euro heeft uitgebracht. Dat bedrag zou door middel van bonussen en variabelen zelfs nog kunnen stijgen. Boca zou het bod momenteel in beraad nemen. Hoewel Vazquez zijn basisplek inmiddels kwijtraakte bij de Argentijnse topclub, valt het af te wachten of de aanbieding van Paars-Wit voldoende zal zijn.

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor Anderlecht ...

Meest recent

Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

23
23
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

49
49
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

56
56
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

11
11
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

70
70
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

195
195
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

209
209
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

115
115
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

46
46
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

98
98
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

90
90
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

401
401
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

130
130
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

245
245
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

53
53
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

66
66
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

373
373
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

95
95
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

369
369
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

244
244
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

226
226
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

272
272
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

80
80
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

563
563

Meer sportnieuws