'Anderlecht drukt door: bod van 4.5 miljoen euro'

door
'Anderlecht drukt door: bod van 4.5 miljoen euro'

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er nog maar enkele dagen op, of bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding alweer van start. Een deel van de spelers werd donderdag verwacht voor medische testen of een eerste trainingsessie. Ondertussen is het wachten op de eerste directe versterkingen.


Sportieve baas Jesper Fredberg hield zich in de voorbije weken vooral bezig met de nodige verschuivingen binnen de sportieve omkadering. Maar na de aanstelling van landgenoot Mikkel Hemmersam als 'Sports Manager', kan zijn focus stilaan volledig op de mercato gericht worden. Bovenaan zijn verlanglijstje staat onder meer het aantrekken van een nieuwe spits. Paars-Wit hoopt nog steeds om door te gaan met Islam Slimani, maar diens contractonderhandelingen leverden nog geen akkoord op.

LEES OOK: Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Verschillende pistes

En dus worden inmiddels ook andere pistes gevolgd. Zo blijft Anderlecht hopen op de komst van Bénie Traoré, maar de concurrentie voor de 20-jarige Ivoriaan van BK Häcken is behoorlijk groot. Daarnaast geraakte inmiddels ook de interesse in Smail Prevljak bekend. De Bosniër etaleerde in de voorbije seizoenen zijn tor-instinct bij KAS Eupen, maar daar loopt zijn contract eind deze maand af. Donderdag werd ook de naam van Luis Vazquez aan dat lijstje toegevoegd.

Miljoenenbod

En het lijkt de Brusselaars menens voor de 22-jarige Argentijn van Boca Juniors. Zo meldt Le Soir dat Paars-Wit inmiddels een bod van zo'n 4.5 miljoen euro heeft uitgebracht. Dat bedrag zou door middel van bonussen en variabelen zelfs nog kunnen stijgen. Boca zou het bod momenteel in beraad nemen. Hoewel Vazquez zijn basisplek inmiddels kwijtraakte bij de Argentijnse topclub, valt het af te wachten of de aanbieding van Paars-Wit voldoende zal zijn.

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor Anderlecht ...

Meest recent

'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

5
5
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

48
48
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

29
29
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

233
233
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

425
425
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

463
463
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

307
307
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

309
309
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

222
222
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

555
555
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

223
223
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

82
82
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

262
262
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

79
79
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

435
435
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

191
191
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

70
70
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

72
72
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

190
190
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

117
117
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

261
261
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

124
124
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81

Meer sportnieuws