Messi doet transferonthulling: "Heb er niet eens naar gekeken"

door
Messi doet transferonthulling:

Eén van de grootste transfersoaps van de zomer zit er inmiddels op nog voor de mercato goed en wel op gang is gekomen. Zo trekt Lionel Messi naar de Amerikaanse Major League Soccer. De Argentijnse veelwinnaar maakte woensdagavond zelf bekend dat hij op weg is naar Inter Miami CF.


De toekomst van Messi wist al een tijde de gemoederen te bedaren. In de voorbije weken werd immers duidelijk dat zijn aflopende overeenkomst bij Paris Saint-Germain niet verlengd zou worden. En uiteindelijk besloot de wereldkampioen dus om een Amerikaanse avontuur aan te gaan. In Miami ligt dan ook een erg interessante deal op hem te wachten. De MLS liet inmiddels wel weten dat de overgang nog niet volledig rond is (zie Tweet onderaan), maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: ///

Europese aanbieding

Lange tijd leek nochtans een terugkeer naar FC Barcelona in de maak, de Catalanen konden evenwel onvoldoende garanties bieden. Waren dan geen andere Europese clubs geïnteresseerd? "Ik heb nog een aanbieding gekregen van een ander Europees team, maar daar heb ik niet eens naar gekeken. In Europa zou ik alleen voor Barcelona willen spelen", onthult Messi zelf tegenover Mundo Deportivo.

Groot geld in Saudi-Arabië

Messi beweert dat zijn keuze voor Miami er eentje is voor zijn familie. Puur voor het geld had hij veel lucratievere aanbiedingen. "Ik heb in ieder geval geen keuze gemaakt voor het geld. Als dat zo zou zijn, was ik wel naar Saudi-Arabië gegaan", maakt hij zich sterk. De Saudi's, die eerder Karim Benzema en Cristiano Ronaldo wél konden overtuigen, waren naar verluidt bereid om hem tot 500 miljoen euro per jaar te geven, die bedragen wil de Argentijn echter niet bevestigen.

Wie gaat u het meeste missen in het Europese voetbal?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

21
21
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

98
98
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

52
52
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

56
56
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

87
87
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

135
135
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

62
62
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

67
67
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

70
70
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

491
491
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

62
62
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

179
179
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

190
190
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

76
76
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

244
244
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

204
204
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

71
71
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

301
301
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

493
493
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

206
206
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

596
596
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws