Deila krijgt Club-opdracht ingefluisterd: "Zelden gezien"

door
Deila krijgt Club-opdracht ingefluisterd:

Nadat dit seizoen liefst drie hoofdtrainers de revue passeerden, besloot Club Brugge om in de komende jaargang met propere lei te beginnen. Zo plukten de Bruggelingen Ronny Deila weg bij Standard als nieuwe T1. De Noor moet Blauw-Zwart opnieuw doen aanknopen met de successen van de voorbije jaren.


Deila was sinds afgelopen zomer aan de slag bij de Rouches, nadat hij eerder al goed werk had geleverd bij Celtic Glasgow en New York City FC. En ook op Sclessin maakte de Noor indruk. Het bestuur van Club raakte dan ook gecharmeerd en wist hem uiteindelijk te verleiden om de overstap naar Jan Breydel te maken. Daar zal hij in samenspraak met de clubleiding een nieuwe selectie moeten samenstellen die in de komende jaargang weer voor de prijzen kan strijden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

Nieuwe kans

Er zullen in de komende weken en maanden dus sowieso enkele verse krachten bij komen. Maar Deila zal ook moeten trachten enkele spelers uit de huidige kern te herlanceren. Volgens analist Wim De Coninck krijgt hij ongetwijfeld de opdracht om Roman Yaremchuk weer op niveau te krijgen. Blauw-Zwart betaalde vorige zomer nog een recordsom van ruim 16 miljoen euro om de Oekraïense aanvaller binnen te halen, maar zijn transfer werd tot dusver een grote deceptie.

Lastige opdracht

Volgens De Coninck krijgt Deila dan ook de taak om Yaremchuk weer op het juiste spoor te krijgen zodat deze investering eindelijk begint te renderen. "Hij zal ook wel ingefluisterd krijgen dat hij Yaremchuk weer op niveau moet brengen, zoals Scott Parker en Rik De Mil, en ik hoop dat het lukt. Maar Yaremchuk zit heel ver, hé. Van iemand met zoveel kwaliteiten heb ik dat nog maar zelden gezien", aldus De Coninck bij Krant van West-Vlaanderen.

Denkt u dat Yaremchuk alsnog zijn draai zal vinden?

Meest recent

Fred Vanderbiest: het geheime wapen achter zijn grote succes

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

11
11
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

101
101
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

84
84
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

133
133
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

228
228
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

45
45
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

222
222
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

365
365
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

127
127
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

109
109
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

525
525
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

76
76
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

379
379
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

205
205
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

335
335
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

487
487
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

281
281
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

245
245
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

327
327
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

390
390
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

403
403
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

332
332
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

502
502
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

738
738

Meer sportnieuws