'Club Brugge drukt door voor eerste grote Deila-aanwinst'

door
'Club Brugge drukt door voor eerste grote Deila-aanwinst'

Deze week raakte bekend dat voorzitter Bart Verhaeghe en CEO Vincent Mannaert van plan zijn hun aandelen in Club Brugge, al dan niet gedeeltelijk, te verkopen. Maar dat proces kan een tijdje in beslag nemen en dus buigt het huidige bestuur zich nog over de nakende transferperiode. Zo maakt Blauw-Zwart al werk van zijn vierde zomeraanwinst.


Hoewel het huidige seizoen komende zondag pas wordt afgesloten, zijn de Bruggelingen al een tijdje druk in de weer met de voorbereidingen op de komende jaargang. Met Ronny Deila werd bijvoorbeeld al een nieuwe hoofdcoach weggeplukt bij Standard. En ook aan het transferfront liet Club van zich spreken. De eerste zomeraanwinst werd zelfs al officieel aangekondigd: zo werd de Poolse winger Michal Skoras weggeplukt bij Lech Poznan. Daarnaast bevestigden diverse bronnen dat de jonge Spaanse aanvaller Victor Barbera transfervrij overkomt van FC Barcelona B.

LEES OOK: Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Versterking onderweg

Afgelopen vrijdag raakte bekend dat ook Igor Thiago onderweg is naar Jan Breydel. De Braziliaanse spits zou overgenomen worden van het Bulgaarse Ludogorets, waar hij een sterk seizoen kende als titularis. De algemene verwachting is dat de deals rond Barbera en Thiago weldra officieel gecommuniceerd worden. Maar daarmee is de Brugse transferhonger nog niet gestild. Zo is al een tijdje bekend dat Club interesse toont in middenvelder Hugo Vetlesen.

Landgenoot Deila

Bij Het Nieuwsblad meldt men nu dat het Club Brugge menens is voor de 23-jarige sterkhouder van Bodo/Glimt. Blauw-Zwart zou klaar zijn om door te duwen in het dossier en heeft goede hoop dat men tot een akkoord kan komen. Vetlesen zou een overgang naar het Jan Breydel-stadion ook genegen zijn. Dat de 23-jarige een landgenoot is van Deila, kan alvast in zijn voordeel spelen. Vermits de deals rond Barbera en Thiago al eerder in de pijplijn zaten, zou Vetlesen ook de eerste grote aanwinst sinds de aanstelling van de Noorse trainer kunnen worden. Gezien zijn lopend contract tot medio 2025 zal Blauw-Zwart wel een bepaalde transfersom moeten neertellen.

Club moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

108
108
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

35
35
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

21
21
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

281
281
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

261
261
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

106
106
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

91
91
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

65
65
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

156
156
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

313
313
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

89
89
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

31
31
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

226
226
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

253
253
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

405
405
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

380
380
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

260
260
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

41
41
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

151
151
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

128
128
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

185
185
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

89
89
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

374
374
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97

Meer sportnieuws