Anderlecht eindelijk helemaal verlost van flop?

door
Anderlecht eindelijk helemaal verlost van flop?

Anderlecht heeft na de tegenvallende elfde plaats van dit seizoen in de zomer een stevige kwaliteitsinjectie nodig, maar zonder Europees voetbal en met beperkte middelen lijkt dat niet evident te gaan worden. In eerste instantie zal CEO Sports Jesper Fredberg daarom enkele overbodige spelers moeten zien te verkopen. Er worden alvast stappen gezet op dat vlak.


Van Brian Riemer mogen vijf verhuurde spelers alvast beschikken, want zij komen ook volgend seizoen niet in zijn plannen voor. Voor één van hen lijkt een oplossing in de maak te zijn, want er zou heel wat interesse zijn voor Mustapha Bundu. De Sierra Leonees werd dit seizoen verhuurd aan FC Andorra, waar hij drie keer scoorde en twee assist gaf in 28 wedstrijden.

Dat zijn geen overweldigende cijfers voor de aanvaller, maar volgens lokale bronnen wil Andorra hem toch graag aan boord houden. Daarnaast zou Bundu ook nog eens de aandacht getrokken hebben van een aantal andere Spaanse tweedeklassers. Ook Cartagena, Mirandés en Huesca overwegen immers zijn komst. Er lijken dus kandidaten genoeg om Bundu over te nemen.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Stevig verlies maken

Voor Anderlecht zou een definitieve transfer de beste uitkomst zijn, want Bundu gaat bij Paars-Wit zijn laatste contractjaar in. Als ze hem deze zomer nog kunnen verkopen, zal dat wel met een stevig verlies zijn. In de zomer van 2020 betaalden ze nog 2,8 miljoen euro om de 26-jarige weg te plukken bij Aarhus. Dat bleek echter een rampzalige beslissing, want Bundu zou amper elf matchen voor RSCA spelen. Na een halfjaar werd hij al doorgestuurd en sindsdien speelde hij op huurbasis voor FC Kopenhagen, Aarhus en Andorra.


Moet Anderlecht hem desnoods gratis laten gaan?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

38
38
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

29
29
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

155
155
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

189
189
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

350
350
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

211
211
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

104
104
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

134
134
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

408
408
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws