'Riemer hakt knoop door: vijftal kan beschikken bij Anderlecht'

door
'Riemer hakt knoop door: vijftal kan beschikken bij Anderlecht'

Terwijl de ontknoping in de titelstrijd van de Jupiler Pro League nadert, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Sportieve baas Jesper Fredberg is bijvoorbeeld druk bezig met de voorbereidingen op de komende transferperiode. Want ook aan uitgaande zijde zal er één en ander bewegen bij Paars-Wit.


Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te spelen, zal er sowieso versterking moeten volgen. Vers bloed bij op de back-posities geldt daarbij als een prioriteit. Daarnaast mikt RSCA op een nieuwe spits, een veelzijdige spelmaker op het middenveld en ook op de flanken mag er nog wat versterking bij. Daar tegenover zal de club eveneens
 een aantal spelers laten vertrekken. Jongens als Francis Amuzu, Michael Murillo en Hendrik Van Crombrugge werden daarvoor al genoemd, terwijl de aflopende contracten van Adrien Trebel en Lior Refaelov niet verlengd worden.

LEES OOK: Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Niet in plannen Riemer

Maar daar blijft het niet bij. Zo zouden nog vijf andere spelers de club kunnen/moeten verlaten. Paars-Wit ziet immers verschillende jongens terugkeren na een huurbeurt. En volgens La Dernière Heure staat inmiddels vast dat coach Brian Riemer niet langer op hen rekent. Er zal dus elders een oplossing voor hen gevonden moeten worden. Bij bepaalde huurlingen zal die niet ver gezocht moeten worden. Bogdan Mykhaylichenko bijvoorbeeld, maakt na een sterk seizoen allicht definitief de overstap naar Shakhtar Donetsk.

Nog vier mogelijke deals

FC Midtjylland zou dan weer graag voortwerken met Kristoffer Olsson. De Denen onderhandelen momenteel met Paars-Wit over een lager transferbedrag dan de afkoopclausule van 4 miljoen in zijn huurcontract. Timon Wellenreuther liet op zijn beurt goede dingen zien bij Feyenoord, maar zal afhankelijk zijn van de grillige doelmannen-markt. Antoine Colassin is deze maand dan weer helemaal ontbolsterd bij Heerenveen, de vraag is evenwel of dat voldoende is om langer in Friesland te blijven. En tot slot zal een nieuwe club gevonden moeten worden voor Mustapha Bundu na diens vrije tegenvallende huurbeurt aan FC Andorra.

Wie zou u zeker een nieuwe kans geven?

Meest recent

Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

9
9
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

66
66
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

274
274
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

17
17
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

142
142
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

206
206
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

358
358
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

560
560
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

655
655
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

122
122
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

35
35
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

983
983
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

254
254
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

297
297
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

135
135
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

170
170
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

556
556
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

563
563
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

318
318
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

527
527
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

177
177
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

679
679
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

736
736
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

492
492
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

439
439

Meer sportnieuws