KRC Genk bakte er vorig weekend niks van tegen Union SG: het verloor volstrekt kansloos met 3-0 in het Dudenpark. Trainer Wouter Vrancken zal zijn ploeg dit weekend scherper voor de dag moeten krijgen want hij was absoluut niet tevreden over wat hij zag. De coach heeft alvast enkele belangrijke knopen door te hakken.
Genk verloor veel duels, won zelden de tweede bal en het ontbrak de ploeg aan de echte wil om te winnen. Het was jongens tegen mannen, zoals Wouter Vrancken toen zei. “En dan red je het niet in de play-offs.” De nervositeit stak de kop op, de vorm van de dag ontbrak en misschien waren er enkele jongens niet op topniveau of waren ze onvoldoende fit.
Luca Oyen en Bilal El Khannouss werden bijvoorbeeld al in de rust naar de kant gehaald, maar zij hebben blijkbaar geen krediet verloren bij hun coach. Vrancken laat weten in Het Laatste Nieuws dat zij niet de verantwoordelijkheid dragen voor alles wat er fout liep. “Het zou niet oké zijn van mezelf om het op die twee jonge gasten af te schuiven.”
LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’
Oyen out, Trésor in
Olivier Plancke