Club Brugge prikkelt fans: primeur tegen KRC Genk

door
Club Brugge prikkelt fans: primeur tegen KRC Genk

Club Brugge heeft in principe niets meer om voor te spelen in de Champions' Play-Offs. Na de recente 0 op 9 zijn de West-Vlamingen sowieso veroordeeld tot de vierde plaats in de eindstand. De drie resterende duels gelden dus vooral als voorbereiding op het komende seizoen.


Na een bijzonder teleurstellende campagne in eigen land, staat Blauw-Zwart voor een bijzonder drukke zomer. Allereerst zal het bestuur een nieuwe hoofdtrainer moeten aanstellen. Ronny Deila zou naar verluidt de grootste kandidaat zijn. Daarnaast belooft het ook weer een drukke transferperiode te worden, zowel aan inkomende als uitgaande zijde. Er zijn dus heel wat veranderingen op komst bij de Bruggelingen. Maar de fans krijgen weldra al een glimp te zien van wat ze volgend seizoen mogen verwachten.

LEES OOK: Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Kleinste supporters bepalen

Vestimentair dan toch. Zo zal Club de huidige campagne afsluiten in de truitjes voor komend seizoen. En het zullen sowieso speciale truitjes worden. Om de shirts te ontwerpen deden Club en kledingsponsor Macron immers beroep op de supporters. Meer bepaald de jongste supporters. Zo mochten leden van de 'Club Kids' hun gedroomde model insturen.

Hans Vanaken in jury

Uiteindelijk werden ruim 500 ontwerpen ingediend. Daaruit werden vijf finalisten gekozen. Deze finalisten mochten hun ontwerp vervolgens voorstellen aan een jury, met daarin onder meer tweevoudig Gouden Schoen Hans Vanaken en Club YLA-sterkhouder Saar Verdonck. Zij kozen de uiteindelijke winnaar. Welk model het is geworden, zal bekend gemaakt worden tijdens de thuismatch tegen KRC Genk van volgende week. Die partij zal Club afwerken in de nieuwe truitjes.

Macron levert goed werk als kledingssponsor van Club ...

Meest recent

Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

13
13
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

22
22
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

176
176
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

79
79
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

155
155
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

252
252
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

136
136
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

273
273
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

111
111
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

317
317
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

624
624
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

101
101
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

101
101
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

220
220
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

735
735
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

95
95
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

294
294
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

98
98
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

166
166
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

913
913
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

123
123
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

268
268
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

562
562
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

165
165

Meer sportnieuws