Wesley Sneijder begon goed aan het seizoen met Galatasaray. Tijdens de met 1-0 gewonnen wedstrijd tegen Gaziantepspor was de Nederlander goed voor het enige doelpunt van het duel. Na de wedstrijd zei Sneijder niet helemaal fit te zijn.
Een blessure was niet de boosdoener, maar de middenvelder had koorts. "Ik wilde heel graag spelen, dus heb ik er alles aan gedaan om topfit te zijn. Ik heb veel medicijnen genomen en het ging goed. Het was erg belangrijk om te beginnen met een overwinning en gelukkig zijn we daarin geslaagd. We hadden er wel meer moeten maken, hebben het onszelf moeilijk gemaakt. Dat is het enige slechte aspect van dit duel", zei Sneijder op het clubkanaal van de Turkse grootmacht.
Sneijder was gelukkig met zijn doelpunt en de overwinning. "Het was een goede actie. Het is prettig om het seizoen op deze manier te beginnen", zei de voormalig speler van onder meer Internazionale en Ajax. Bondscoach Louis van Gaal lijkt wel wat los te hebben gemaakt in Sneijder. De keuzeheer passeerde de speler namelijk voor het duel met Portugal, omdat hij eerst fit moest worden. Maandag wilde de tweebenige Utrechter ondanks de koorts gewoon spelen.
LEES OOK:
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden