Cercle mag dromen van Europa: "Altijd goed tegen Gent"

door
Cercle mag dromen van Europa:

In de Europe Play-Offs werden de supporters zondagmiddag getrakteerd op een waar spektakelstuk. Zo maakten KVC Westerlo en Cercle Brugge er in 't Kuipje een doelpuntenfestijn van. Uiteindelijk waren het de bezoekers uit West-Vlaanderen die aan het langste einde trokken: 3-5.


Groen-Zwart was dan ook uitstekend aan de wedstrijd begonnen. Na nog geen twintig minuten stond de Vereniging al op een dubbele voorsprong, om uiteindelijk met een 1-4-tussenstand de kleedkamers in te duiken. Westerlo bleef in de tweede helft weliswaar het beste van zichzelf geven, met zijn tweede van de middag deed Thibo Somers de boeken echter helemaal dicht.

Aan spektakel dus geen gebrek in 't Kuipje. En dat was exact wat Cercle-coach Miron Muslic op voorhand voorspelde. "Ik heb me aan mijn woord gehouden: het was een spektakelrijke wedstrijd", reageerde hij bij Sporza. "We waren offensief outstanding. We zorgden voor problemen bij de tegenstander, veel intercepties, veel balbezitwinst. Maar verdedigend moeten we deze score wel vermijden."

ALTIJD GOED TEGEN GENT
Door deze zege mag Cercle blijven hopen op een Europees ticket. Indien ze hun komende twee duels tegen AA Gent winnen, staan de Bruggelingen zowaar aan de leiding in de Europe Play-Offs. "We hebben in de reguliere competitie twee keer verloren van Westerlo, dus wilden we wraak nemen en dat is gelukt. Nu tegen Gent, daar tegen spelen we altijd goed", keek Somers alvast vooruit.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het seizoen van Cercle is sowieso al geslaagd ...

Meest recent

'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

0
0
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

77
77
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

94
94
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

146
146
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

27
27
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

124
124
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

69
69
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

412
412
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

141
141
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

79
79
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

145
145
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

49
49
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

341
341
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

434
434
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

133
133
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

202
202
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

82
82
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

87
87
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

175
175
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

93
93
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

275
275
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

239
239

Meer sportnieuws