Cercle mag dromen van Europa: "Altijd goed tegen Gent"

door
Cercle mag dromen van Europa:

In de Europe Play-Offs werden de supporters zondagmiddag getrakteerd op een waar spektakelstuk. Zo maakten KVC Westerlo en Cercle Brugge er in 't Kuipje een doelpuntenfestijn van. Uiteindelijk waren het de bezoekers uit West-Vlaanderen die aan het langste einde trokken: 3-5.


Groen-Zwart was dan ook uitstekend aan de wedstrijd begonnen. Na nog geen twintig minuten stond de Vereniging al op een dubbele voorsprong, om uiteindelijk met een 1-4-tussenstand de kleedkamers in te duiken. Westerlo bleef in de tweede helft weliswaar het beste van zichzelf geven, met zijn tweede van de middag deed Thibo Somers de boeken echter helemaal dicht.

Aan spektakel dus geen gebrek in 't Kuipje. En dat was exact wat Cercle-coach Miron Muslic op voorhand voorspelde. "Ik heb me aan mijn woord gehouden: het was een spektakelrijke wedstrijd", reageerde hij bij Sporza. "We waren offensief outstanding. We zorgden voor problemen bij de tegenstander, veel intercepties, veel balbezitwinst. Maar verdedigend moeten we deze score wel vermijden."

ALTIJD GOED TEGEN GENT
Door deze zege mag Cercle blijven hopen op een Europees ticket. Indien ze hun komende twee duels tegen AA Gent winnen, staan de Bruggelingen zowaar aan de leiding in de Europe Play-Offs. "We hebben in de reguliere competitie twee keer verloren van Westerlo, dus wilden we wraak nemen en dat is gelukt. Nu tegen Gent, daar tegen spelen we altijd goed", keek Somers alvast vooruit.

LEES OOK: OHL pakt uit met oude Jupiler Pro League-bekende

🔥 Wat iedereen nu leest

De Bruyne krijgt stevige waarschuwing van Kat Kerkhofs
De Bruyne krijgt stevige waarschuwing van Kat Kerkhofs
‘Paniekvergadering bij Bayern: Kompany op weg naar ontslag?’
‘Paniekvergadering bij Bayern: Kompany op weg naar ontslag?’

Het seizoen van Cercle is sowieso al geslaagd ...

Meest recent

Done deal: (ex-)Rode Duivels tekenen in Spanje

Tijdens de zomermercato veranderen uiteraard ook weer heel wat (ex-)Rode Duivels van werkgever. Zo ...

0
0
Genk krijgt goed en slecht nieuws voor Europese vuurdoop

KRC Genk boekte afgelopen weekend een eerste driepunter van het seizoen. Net op tijd, want donderdag ...

28
28
Kindermans glundert: Antwerp heeft toptalent te pakken

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp alsmaar ferventer de kaart van de jeugd. Daarbij ...

59
59
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'

Vorige week kwam het spectaculaire gerucht naar buiten dat Celine Van Ouytsel een koppel vormt met ...

152
152
Madou speelt open kaart over 'vete' bij Club Brugge

D-Day voor Club Brugge, dat in Glasgow een volgende stap wil zetten naar de League Phase van de ...

350
350
'Hasi gooit roer om: over & out voor Verschaeren?'

In de laatste voorronde van de Conference League krijgt RSC Anderlecht donderdag AEK Athene over de ...

464
464
'Napoli zoekt vervanger Lukaku in Jupiler Pro League'

KRC Genk sprak voor de zomermercato de ambitie uit om de kern grotendeels intact te houden. Missie ...

248
248
'Club Brugge wint transferslag: huiswerk al afgerond?'

In de laatste voorronde van de Champions League hoopt Club Brugge dinsdagavond een gunstige ...

642
642
Bom Jelle Vossen op barsten: “Dat doet super veel pijn”

Jelle Vossen is inmiddels al 36 jaar en de spits heeft al heel wat watertjes doorzwommen. Vorig ...

620
620
Vandenbempt ziet nu al grote JPL-revelatie: “Sinds jaren 60”

De Jupiler Pro League is nog maar net afgetrapt, maar de eerste kaarten zijn toch al geschud. Peter ...

272
272
Rangers slijpt messen en stuurt waarschuwing naar Club

Het Ibrox Stadium is vanavond de locatie waar de Europese clash tussen Rangers en Club Brugge zal ...

125
125
Kompany nu al afgemaakt in Duitsland: “Onbegrijpelijk!”

Het seizoen is nog maar net begonnen of Vincent Kompany ligt al ferm onder vuur in Duitsland. De ...

178
178
Leko verbaast met uitspraken over Kadri

KAA Gent haalde deze zomer Abdelkahar Kadri binnen van KV Kortrijk. De middenvelder kwam echter aan ...

243
243
‘Zéér straffe transferwending Trossard op komst’

De toekomst van Leandro Trossard is onzeker. De aanvaller van Arsenal heeft in Londen nog een ...

130
130
Dessers flirt openlijk met verrassende Belgische club

Cyriel Dessers kijkt vanavond Club Brugge in de ogen namens de voorrondes van de Champions League. ...

342
342
‘Hasi stampt tegen schenen: Anderlecht-duo briest’

Besnik Hasi moet RSC Anderlecht dit seizoen weer laten dromen van de titel. Paars-Wit kreeg al ...

737
737
Club Brugge balt vuisten: 34 miljoen euro extra

Club Brugge haalde de afgelopen seizoenen al heel wat miljoenen binnen, maar deze mercato is een wel ...

504
504
Na verkeersdrama: Tom Waes oog in oog met bloederig geweld

Het is ondertussen al een klein jaar geleden dat Tom Waes nog eens langdurig op televisie kwam. De ...

126
126
‘Standard dumpt genadeloos: geen transfersom, wél opluchting’

Standard Luik kampt al jaren met financiële problemen na het fiasco met vorige eigenaars 777 ...

162
162
KRC Genk baalt: KV Mechelen-sterkhouder maakt knaltransfer

KRC Genk moet nog rekening houden met een vertrek van Zakaria El Ouahdi en om al een vervanger ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Drama Anderlecht en Genk, wéér jackpot Club’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

545
545
Charleroi rondt dubbele transfer af: KAA Gent afgetroefd

Sporting Charleroi was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

175
175
Zorgen om Jan Boskamp: "Het gaat nu hard hè?"

Jan Boskamp heeft een verleden als speler en trainer in België, maar als analist was de ...

330
330
Vandaag Inside ontploft: Van der gijp gaat los op Van Gelder

Een nieuw seizoen van het Nederlandse praatprogramma 'Vandaag Inside' is weer van start gegaan. Dat ...

107
107
Club Brugge naar Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge rekende eerder al af met RB Salzburg en nu moet Blauw-Zwart Rangers bekampen in de ...

239
239

Meer sportnieuws