Ajax-trainer Frank de Boer was na afloop van het treffen met Feyenoord niet geheel tevreden over het optreden van zijn ploeg. De Amsterdammers wisten het duel met 2-1 te winnen, maar de oefenmeester was vooral niet te spreken over het spel in de tweede helft.
"Het leek wel of sommige jongens er helemaal doorheen zaten na zo'n week met veel interlands. We speelden onszelf soms uit de wedstrijd doordat we soms wel vijf keer onnodig balverlies leden", aldus De Boer tegenover
FOX Sports. Voor Ajax was het de tweede overwinning in de competitie. Eerder werd Roda JC Kerkrade verslagen.
De Boer was meer tevreden met het spel van zijn ploeg in het eerste bedrijf. "Ik ben heel tevreden over een half uur in de eerste helft", zo gaat hij verder. "We kregen met een beetje geluk een penalty mee en maken een fantastische goal. Met een beetje geluk had het bij de rust 3-1 of 4-1 kunnen staan. Ik denk wel dat we terecht gewonnen hebben, want zij hebben eigenlijk geen kans gecreëerd. Wij kregen de meeste kansen."