Napoli verpest eigen titelfeest, City springt naar leidersplaats

144 stemmen
Napoli verpest eigen titelfeest, City springt naar leidersplaats

In de Italiaanse Serie A is SSC Napoli er zondagnamiddag niet in geslaagd om zich te verzekeren van de titel. De Napolitanen geraakten op eigen veld niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Salernitana en zullen dus nog even moeten wachten om mathematisch zeker te zijn van de Scudetto. In Engeland zet Manchester City dan weer een nieuwe stap richting titelverlenging.


SERIE A: Koude douche in Napels
Na onder meer twee assists van Lukaku, had Inter de Napolitanen een cadeautje gegeven door eerste achtervolger Lazio te kloppen. Maar Napoli moest het thuis wel nog zelf zien af te maken tegen Salernitana. En dat bleek minder evident dan verwacht. Met name doelman Ochoa (ex-Standard) zorgde ervoor dat de thuisploeg het lastig had om het verschil te maken. Na goed een uur spelen kon Olivera dan toch toeslaan en begon het volksfeest al stilletjes los te barsten. Maar niet veel later volgde een domper op de feestvreugde. Dia maakte immers gelijk namens de bezoekers en de 1-1 bleek ook meteen de eindstand. Napoli en zijn vurige fans zullen dus nog even moeten wachten om de prosecco te ontkurken.

PREMIER LEAGUE: City voorbij Arsenal
In Engeland is City de titelstrijd helemaal naar zich toe aan het trekken. Na de zege van woensdag tegen concurrent Arsenal, sprongen de manschappen van coach Guardiola zondag ook over de Gunners naar de leidersplaats. Op het veld van Fulham FC moest City het nochtans doen zonder de licht geblesseerde De Bruyne. In zijn afwezigheid maakten de spitsen het verschil: zo tekenden Haaland en Alvarez voor elk één doelpuntje in de 1-2-overwinning. In de strijd om de top 4 deden Newcastle en Manchester United dan weer goede zaken door te winnen van respectievelijk Southampton (3-1) en Aston Villa (1-0).

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Napoli is de meest sympathieke topclub in Italië ...

Meest recent

Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

6
6
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

0
0
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

43
43
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

229
229
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

137
137
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

104
104
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

142
142
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

36
36
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

80
80
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

788
788
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

452
452
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

192
192
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

62
62
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

278
278
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

97
97
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

101
101
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

111
111
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

182
182
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

45
45
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

162
162
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

224
224
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

71
71
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

349
349
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

245
245

Meer sportnieuws