Napoli verpest eigen titelfeest, City springt naar leidersplaats

144 stemmen
Napoli verpest eigen titelfeest, City springt naar leidersplaats

In de Italiaanse Serie A is SSC Napoli er zondagnamiddag niet in geslaagd om zich te verzekeren van de titel. De Napolitanen geraakten op eigen veld niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Salernitana en zullen dus nog even moeten wachten om mathematisch zeker te zijn van de Scudetto. In Engeland zet Manchester City dan weer een nieuwe stap richting titelverlenging.


SERIE A: Koude douche in Napels
Na onder meer twee assists van Lukaku, had Inter de Napolitanen een cadeautje gegeven door eerste achtervolger Lazio te kloppen. Maar Napoli moest het thuis wel nog zelf zien af te maken tegen Salernitana. En dat bleek minder evident dan verwacht. Met name doelman Ochoa (ex-Standard) zorgde ervoor dat de thuisploeg het lastig had om het verschil te maken. Na goed een uur spelen kon Olivera dan toch toeslaan en begon het volksfeest al stilletjes los te barsten. Maar niet veel later volgde een domper op de feestvreugde. Dia maakte immers gelijk namens de bezoekers en de 1-1 bleek ook meteen de eindstand. Napoli en zijn vurige fans zullen dus nog even moeten wachten om de prosecco te ontkurken.

PREMIER LEAGUE: City voorbij Arsenal
In Engeland is City de titelstrijd helemaal naar zich toe aan het trekken. Na de zege van woensdag tegen concurrent Arsenal, sprongen de manschappen van coach Guardiola zondag ook over de Gunners naar de leidersplaats. Op het veld van Fulham FC moest City het nochtans doen zonder de licht geblesseerde De Bruyne. In zijn afwezigheid maakten de spitsen het verschil: zo tekenden Haaland en Alvarez voor elk één doelpuntje in de 1-2-overwinning. In de strijd om de top 4 deden Newcastle en Manchester United dan weer goede zaken door te winnen van respectievelijk Southampton (3-1) en Aston Villa (1-0).

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Napoli is de meest sympathieke topclub in Italië ...

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

48
48
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

44
44
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

56
56
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

145
145
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

105
105
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

182
182
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

89
89
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

413
413
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

117
117
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

256
256
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

756
756
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

551
551
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

119
119
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

265
265
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

867
867
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

131
131
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

234
234
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

583
583
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

603
603
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1026
1026
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

368
368
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

561
561
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

361
361

Meer sportnieuws