Napoli verpest eigen titelfeest, City springt naar leidersplaats

144 stemmen
Napoli verpest eigen titelfeest, City springt naar leidersplaats

In de Italiaanse Serie A is SSC Napoli er zondagnamiddag niet in geslaagd om zich te verzekeren van de titel. De Napolitanen geraakten op eigen veld niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Salernitana en zullen dus nog even moeten wachten om mathematisch zeker te zijn van de Scudetto. In Engeland zet Manchester City dan weer een nieuwe stap richting titelverlenging.


SERIE A: Koude douche in Napels
Na onder meer twee assists van Lukaku, had Inter de Napolitanen een cadeautje gegeven door eerste achtervolger Lazio te kloppen. Maar Napoli moest het thuis wel nog zelf zien af te maken tegen Salernitana. En dat bleek minder evident dan verwacht. Met name doelman Ochoa (ex-Standard) zorgde ervoor dat de thuisploeg het lastig had om het verschil te maken. Na goed een uur spelen kon Olivera dan toch toeslaan en begon het volksfeest al stilletjes los te barsten. Maar niet veel later volgde een domper op de feestvreugde. Dia maakte immers gelijk namens de bezoekers en de 1-1 bleek ook meteen de eindstand. Napoli en zijn vurige fans zullen dus nog even moeten wachten om de prosecco te ontkurken.

PREMIER LEAGUE: City voorbij Arsenal
In Engeland is City de titelstrijd helemaal naar zich toe aan het trekken. Na de zege van woensdag tegen concurrent Arsenal, sprongen de manschappen van coach Guardiola zondag ook over de Gunners naar de leidersplaats. Op het veld van Fulham FC moest City het nochtans doen zonder de licht geblesseerde De Bruyne. In zijn afwezigheid maakten de spitsen het verschil: zo tekenden Haaland en Alvarez voor elk één doelpuntje in de 1-2-overwinning. In de strijd om de top 4 deden Newcastle en Manchester United dan weer goede zaken door te winnen van respectievelijk Southampton (3-1) en Aston Villa (1-0).

LEES OOK: 'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Napoli is de meest sympathieke topclub in Italië ...

Meest recent

Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

3
3
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

22
22
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

107
107
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

50
50
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

262
262
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

298
298
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

300
300
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

685
685
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

154
154
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

213
213
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

308
308
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

47
47
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

518
518
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

190
190
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

163
163
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

60
60
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

92
92
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

67
67
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

452
452
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

261
261
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

591
591
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

185
185
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

124
124
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

145
145
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

167
167

Meer sportnieuws