Napoli verpest eigen titelfeest, City springt naar leidersplaats

144 stemmen
Napoli verpest eigen titelfeest, City springt naar leidersplaats

In de Italiaanse Serie A is SSC Napoli er zondagnamiddag niet in geslaagd om zich te verzekeren van de titel. De Napolitanen geraakten op eigen veld niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Salernitana en zullen dus nog even moeten wachten om mathematisch zeker te zijn van de Scudetto. In Engeland zet Manchester City dan weer een nieuwe stap richting titelverlenging.


SERIE A: Koude douche in Napels
Na onder meer twee assists van Lukaku, had Inter de Napolitanen een cadeautje gegeven door eerste achtervolger Lazio te kloppen. Maar Napoli moest het thuis wel nog zelf zien af te maken tegen Salernitana. En dat bleek minder evident dan verwacht. Met name doelman Ochoa (ex-Standard) zorgde ervoor dat de thuisploeg het lastig had om het verschil te maken. Na goed een uur spelen kon Olivera dan toch toeslaan en begon het volksfeest al stilletjes los te barsten. Maar niet veel later volgde een domper op de feestvreugde. Dia maakte immers gelijk namens de bezoekers en de 1-1 bleek ook meteen de eindstand. Napoli en zijn vurige fans zullen dus nog even moeten wachten om de prosecco te ontkurken.

PREMIER LEAGUE: City voorbij Arsenal
In Engeland is City de titelstrijd helemaal naar zich toe aan het trekken. Na de zege van woensdag tegen concurrent Arsenal, sprongen de manschappen van coach Guardiola zondag ook over de Gunners naar de leidersplaats. Op het veld van Fulham FC moest City het nochtans doen zonder de licht geblesseerde De Bruyne. In zijn afwezigheid maakten de spitsen het verschil: zo tekenden Haaland en Alvarez voor elk één doelpuntje in de 1-2-overwinning. In de strijd om de top 4 deden Newcastle en Manchester United dan weer goede zaken door te winnen van respectievelijk Southampton (3-1) en Aston Villa (1-0).

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Napoli is de meest sympathieke topclub in Italië ...

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

240
240
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

44
44
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

41
41
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

61
61
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

82
82
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

67
67
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

105
105
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

261
261
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

573
573
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

212
212
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

426
426
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

352
352
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

204
204
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

89
89
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

89
89
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

175
175
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

348
348
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

357
357
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

285
285
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

507
507
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

150
150
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

714
714
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

70
70

Meer sportnieuws