Assists Lukaku vormen startschot voor titelfeest Napoli

door
Assists Lukaku vormen startschot voor titelfeest Napoli

In de Italiaanse Serie A kan SSC Napoli zich zondag verzekeren van de titel indien het zelf wint van Salernitana én SS Lazio punten verspeelt. Aan die eerste voorwaarden is alvast voldaan. De Romeinen gingen immers met 3-1 onderuit op het veld van Internazionale, waar Romelu Lukaku goed was voor twee assists.


Inter had zich eerder deze week al verzekerd van een plek in de Italiaanse bekerfinale en wou in de Serie A zijn jacht op de Champions League-tickets voortzetten. Daarvoor rekende coach Simone Inzaghi op Lukaku in zijn basiself. Maar de thuismatch ging niet bepaald goed van start voor de Nerazzuri. Na een halfuurtje spelen wist Felipe Anderson de bezoekers uit Rome op voorsprong te zetten.

Lange tijd leek een nieuwe nederlaag voor Inter in de maak, maar in de slotfase kon de thuisploeg de scheve situatie helemaal rechtzetten. Met dank aan Lukaku. Eerste zette de Rode Duivel zijn maatje Lautaro Martinez op weg naar de gelijkmaker, vervolgens tekende voor een uitstekende assist op Robin Goossens (zie video onderaan). In de slotminuten deed Martinez de boeken helemaal dicht: 3-1.

FEEST IN NAPELS
Dankzij deze zege spring Inter weer over AC Milan en AS Roma naar de vierde plek. De drie ploegen hebben evenveel punten, maar de Nerazzurri kunnen een beter doelsaldo voorleggen. De overwinning van de Milanezen werd ook in Napels gevierd. Door de nederlaag van Lazio kan Napoli zich zondagnamiddag immers mathematisch verzekeren van de titel indien op eigen veld gewonnen wordt van Salernitana.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Lukaku blijft de beste Belgische spits van dit moment ...

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

1
1
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

60
60
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

45
45
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

26
26
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

35
35
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

32
32
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

182
182
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

84
84
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

100
100
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

42
42
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

114
114
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

130
130
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

112
112
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

152
152
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

117
117
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

124
124
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

47
47
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

445
445
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

203
203
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

144
144
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

295
295
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

425
425
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

345
345
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

107
107

Meer sportnieuws