'PSG bereidt recordbod voor op Arsenal-speler'

door
'PSG bereidt recordbod voor op Arsenal-speler'

Paris Saint-Germain gaf de voorbije jaren al miljarden uit op de transfermarkt, maar dat bleek nog altijd niet voldoende om het grootste doel te bereiken: de Champions League winnen. Ook dit seizoen zal het er niet van komen, want de Franse kampioen sneuvelde al in de achtste finale tegen Bayern München. Komende zomer komt er daardoor wellicht een nieuw rondje megatransfers aan.


Daarbij zal er wellicht vooral geïnvesteerd worden in de aanval. De spoeling bleek daar dit seizoen bijzonder dun, want er was eigenlijk geen waardig alternatief voor vedetten Neymar, Kylian Mbappé en Lionel Messi. Die laatste lijkt bovendien zijn aflopende contract niet te gaan verlengen, waardoor er een vacature vrij lijkt te komen voor een topaanvaller.

Volgens Fichajes zouden ze om Messi te vervangen aankloppen bij Arsenal, want PSG zou een bod voorbereiden op Bukayo Saka. De 21-jarige flankaanvaller is één van de belangrijkste factoren in het feit dat de Gunners al bijna het hele seizoen aan de leiding staan in de Premier League. Zijn statistieken ogen bovendien ook indrukwekkend met dertien goals en elf assists in 33 wedstrijden.

RECORD
PSG zou bereid zijn om 120 miljoen euro neer te tellen voor de komst van Saka en dat zou Arsenal weleens aan het twijfelen kunnen brengen. Ze willen hun goudhaantje immers niet kwijt, maar zouden anderzijds ook hun clubrecord kunnen verpulveren. De duurste uitgaande transfer ooit staat momenteel immers op slechts 38 miljoen euro, een bedrag dat Liverpool in 2017 neerlegde om Alex Oxlade-Chamberlain over te nemen.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

Moet Arsenal Saka laten gaan voor 120 miljoen?

Meest recent

De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

36
36
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

62
62
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

47
47
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

106
106
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

891
891
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

215
215
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

314
314
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

508
508
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

38
38
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

195
195
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

293
293
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

14
14
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

482
482
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

93
93
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

120
120
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

370
370
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

74
74
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

690
690
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

239
239
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

56
56
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

529
529
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

102
102
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

26
26
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

573
573
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

57
57

Meer sportnieuws