'Kompany ziet Belgische smaakmaker aan boord blijven'

door
'Kompany ziet Belgische smaakmaker aan boord blijven'

De buitenlandse journalist Ekrem Konur kwam vandaag met het bericht naar buiten dat drie clubs Manuel Benson volgen. Voorlopig ziet het er volgens onze bronnen echter niet naar uit dat de Belgische flankaanvaller komend seizoen andere oorden gaat opzoeken. Een stand van zaken.


Konur, die de afgelopen weken niet veel indruk maakte door Victor Boniface onder meer te linken aan andere Belgische topclubs, schrijft dat Inter, Borussia Dortmund en Olympique Marseille Benson scouten. Onze redactie vernam uit de entourage van de speler dat ze voorlopig niet op de hoogte zijn van interesse uit die hoek.

STERK SEIZOEN

Benson heeft momenteel ook geen trek om Burnley te verlaten en de Engelse club wil hem ook aan boord houden. Hij ligt er nog tot medio 2026 onder contract. Benson wil zijn droom waarmaken en volgend seizoen in de Premier League spelen. Aangezien Vincent Kompany wellicht aan boord blijft, is de kans bijzonder groot dat Benson gewoon bij Burnley zal blijven. Hij voelt zich zeer goed bij de Clarets, waar hij zijn beste seizoen op het hoogste niveau kent.

De 26-jarige flankspeler maakte veel progressie onder Kompany en was in 36 matchen goed voor 13 goals en 4 assists. Benson groeide uit tot een absolute spektakelspeler in de Championship en wil zich zo ook tonen in de Premier League. Ook bondscoach Domenico Tedesco heeft de linkspoot op de radar staan.

CR

LEES OOK: Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Gaat Benson ook brokken maken in de Premier League?

Meest recent

'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

0
0
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

58
58
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

11
11
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

78
78
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

144
144
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

45
45
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

114
114
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

359
359
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

62
62
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

125
125
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

82
82
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

108
108
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

352
352
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

95
95
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

325
325
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

255
255
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

146
146
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

264
264
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

317
317
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

190
190
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

669
669
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

346
346
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

191
191
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

305
305

Meer sportnieuws