'Barça en Real strijden voor dure Spaanse topper'

door
'Barça en Real strijden voor dure Spaanse topper'

Het contract van Dani Olmo loopt eind volgend seizoen af bij RB Leipzig en zijn intentie is om de stap te maken naar een grote club. Hij zal één van de namen zijn die in de komende zomerse transferperiode de geruchtenmolen zal domineren.


De Spanjaard werd al veelvuldig in verband gebracht met grote Europese clubs zoals Real Madrid en FC Barcelona en ook beide clubs zijn effectief geïnteresseerd om Olmo over te nemen. Het contract van de centrale middenvelder loopt af bij RB Leipzig in de zomer van 2024 en hij wil de stap te maken naar een grotere club om belangrijke titels te winnen.

60 MILJOEN VOOR BARCA EN REAL
De Duitsers willen hem graag behouden, maar Leipzig weet dat het bijna onmogelijk is om zijn contract te verlengen. In de afgelopen uren werd volgens Mundo Deportivo bevestigd dat hij twee clausules heeft om gemakkelijker deze zomer te kunnen vertrekken. Olmo heeft vooreerst een opzegclausule van 60 miljoen euro voor Spaanse teams die in de zomer wordt geactiveerd.

Hij heeft ook een clausule van 70-75 miljoen euro voor niet-Spaanse clubs, zoals Manchester United, dat ook geïnteresseerd is in zijn handtekening. Real Madrid en FC Barcelona zijn goed op de hoogte van de situatie van de voetballer, maar er is nog niets concreet of er lopen ook nog geen onderhandelingen met RB Leipzig. Alles lijkt erop te wijzen dat de Spanjaard deze zomer zal vertrekken, maar zijn toekomst is nog niet duidelijk.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

🚀

Waar past Olmo het beste?

Meest recent

RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

2
2
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

46
46
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

109
109
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

22
22
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

40
40
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

62
62
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

154
154
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

71
71
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

174
174
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

39
39
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

106
106
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

122
122
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

212
212
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

69
69
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

464
464
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

371
371
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

320
320
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

298
298
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

228
228
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

43
43
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

72
72
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

47
47
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

177
177
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

122
122

Meer sportnieuws