'Anderlecht keert terug voor pijlsnelle aanvaller'

door
'Anderlecht keert terug voor pijlsnelle aanvaller'

Anderlecht probeert de komende weken nog zijn plaats in de top acht veilig te stellen en gaat daarnaast tegen AZ ook op zoek naar een plaats in de halve finale van de Conference League. Maar daarnaast werken ze bij Paars-Wit achter de schermen ook al aan volgend seizoen. Vooral offensieve versterking is daarbij een prioriteit, want de opties van Brian Riemer zijn momenteel beperkt.


De geruchtenmolen begon de voorbije weken opnieuw te draaien en daarbij duiken ook de namen van enkele oude bekenden op. Zo weet Sport24 dat Anderlecht nog steeds zou denken aan de komst van Luis Palma. De 23-jarige Hondurees kan uit de voeten als linksbuiten of spits en is bezig aan een sterk seizoen bij Aris Saloniki, waar hij in 30 wedstrijden goed was voor tien doelpunten en zes assists.

In december was Palma ook al in beeld en er was zelfs sprake van een bod van 3 miljoen euro, maar tot een transfer kwam het toen niet. Intussen zou de prijs van de aanvaller alleen maar gestegen zijn, want Aris zou intussen mikken op een transfersom van minimaal 4 miljoen euro. Dat komt omdat de interesse in Palma alleen maar toeneemt.

ANDERLECHT NIET ALLEEN
Ook Rangers zou de speler intensief scouten, terwijl ook andere Belgische clubs op de loer zouden liggen. Daarnaast kreeg Aris ook al verschillende aanbiedingen uit de Amerikaanse MLS en daarnaast zouden ook een Braziliaanse topclub, een team uit Frankrijk en een Duitse ploeg zich nog gemeld hebben. Er lijkt dus een bitse strijd om de handtekening van Palma in de maak.


LEES OOK: 'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Moet Anderlecht in de zomer voor hem gaan?

Meest recent

Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

0
0
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

39
39
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

57
57
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

81
81
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

248
248
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

155
155
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

66
66
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

42
42
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

30
30
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

114
114
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

114
114
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

188
188
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

109
109
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

159
159
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

146
146
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

500
500
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

183
183
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

75
75
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

91
91
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

42
42
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

154
154
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

239
239
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

585
585

Meer sportnieuws