'D-Day voor Vormer en Zulte Waregem'

door
'D-Day voor Vormer en Zulte Waregem'

Met nog vier speeldagen op het programma in de reguliere competitie wordt de strijd om het behoud stilaan zeer prangend. De situatie is uiteraard het meest nijpend voor de teams die momenteel op een degradatieplaats staan. Daarbij hoort ook Zulte Waregem, dat nog steeds op de voorlaatste plaats blijft hangen en op drie punten van de eerste veilige stek volgt.


Vrijdag wacht hen bovendien een zeer lastige opdracht, want dan komt Antwerp op bezoek aan de Gaverbeek. Maar Essevee hoopt dan wel op een extra troef te kunnen beschikken in de vorm van Ruud Vormer. De ervaren Nederlander groeide meteen uit tot een sleutelpion nadat hij in januari overkwam van Club Brugge, maar brak op 12 februari tegen KV Oostende zijn sleutelbeen.

Sindsdien werkte de 34-jarige hard aan zijn comeback en de voorbije dagen kon hij zelfs al voluit met de groep trainen. Toch staat er nog een groot vraagteken achter zijn naam voor vrijdag. "Ik moet voor de wedstrijd van vrijdag nog een fotootje laten maken in het ziekenhuis", legt Vormer uit in Het Nieuwsblad. "Die zal dus uitwijzen of ik vrijdag mag spelen of niet. Het was mijn doel om de match tegen Antwerp te halen, maar op basis van de vorige onderzoeken lieten ze dat nog niet toe. Dat is nu anderhalve week geleden. Ik hoop echt dat ik kan spelen, maar als de dokter dat nog niet wenselijk acht, dan doe ik het niet."

NIET MEER GEWONNEN
Bij Zulte Waregem zullen ze vurig hopen dat Vormer er bij zal mogen zijn, want zijn belang voor de ploeg bleek ook na zijn blessure. Sinds zijn sleutelbeenbreuk kon Essevee immers geen enkele wedstrijd meer winnen. In de zes matchen die Vormer meespeelde hadden ze nog een knappe acht op achttien gepakt, met zeges tegen KV Mechelen en op Anderlecht.

LEES OOK: Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Denk je dat Vormer fit zal zijn voor vrijdag?

Meest recent

Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

1
1
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

126
126
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

247
247
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

119
119
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

177
177
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1029
1029
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

245
245
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

285
285
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

111
111
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

293
293
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

152
152
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

71
71
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

71
71
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

731
731
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

151
151
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

429
429
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

114
114
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

539
539
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

252
252
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

762
762
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

194
194
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

225
225
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

462
462
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

83
83
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

405
405

Meer sportnieuws