'Drie topclubs willen El Khannouss aantrekken'

door
'Drie topclubs willen El Khannouss aantrekken'

Bilal El Khannouss is een enorme ontdekking. Dit seizoen breekt hij helemaal door bij KRC Genk en hij werd bovendien ook nog eens international bij revelatie Marokko. Dat zorgt er natuurlijk voor dat er de nodige buitenlandse interesse komt. Drie clubs volgen het achttienjarige talent van de Limburgers op de voet.


Manchester City en Napoli scouten El Khannouss al een tijdje en dat blijven ze dus ook doen. Volgens het Italiaanse Corriere dello Sport is ook Fiorentina geïnteresseerd in het talent. Ze waren aanwezig bij de match tussen Marokko en Brazilië, waar El Khannous zich toonde met een assist. De Italiaanse krant schat zijn waarde op 10 à 15 miljoen euro, maar Racing Genk wil van het voormalige talent van RSC Anderlecht de duurste uitgaande transfer ooit maken in België.

NOG EEN JAAR GENK

Daarvoor zal El Khannouss nog verder moeten groeien. De jongeling doet het al zeer goed, maar de volgende stap die hij moet zetten is het bij elkaar voetballen van statistieken. In een aanvallend Racing Genk dat veel scoort, was hij nog maar goed voor 0 goals en 3 assists in 31 wedstrijden. Dat moet dus beter. De fans van Racing Genk moeten zich voorlopig ook geen zorgen maken om een vertrek.

El Khannouss tekende bij tot medio 2027 en tussen speler en club bestaat er een soort afspraak dat hij nog een seizoen in Genk zal spelen. In een ideaal scenario speelt de middenvelder met Racing Genk volgend jaar in de Champions League. Dan moet Genk wel kampioen spelen en zich plaatsen voor de groepsfase. 

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Zal Genk aanbiedingen krijgen komende zomer?

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

7
7
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

28
28
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

46
46
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

55
55
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

88
88
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

356
356
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

45
45
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

224
224
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

171
171
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

883
883
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

168
168
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

748
748
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

466
466
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

551
551
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

502
502
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

122
122
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

138
138
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

604
604
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

267
267
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

276
276
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

159
159
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

99
99
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47

Meer sportnieuws