'Drie topclubs willen El Khannouss aantrekken'

door
'Drie topclubs willen El Khannouss aantrekken'

Bilal El Khannouss is een enorme ontdekking. Dit seizoen breekt hij helemaal door bij KRC Genk en hij werd bovendien ook nog eens international bij revelatie Marokko. Dat zorgt er natuurlijk voor dat er de nodige buitenlandse interesse komt. Drie clubs volgen het achttienjarige talent van de Limburgers op de voet.


Manchester City en Napoli scouten El Khannouss al een tijdje en dat blijven ze dus ook doen. Volgens het Italiaanse Corriere dello Sport is ook Fiorentina geïnteresseerd in het talent. Ze waren aanwezig bij de match tussen Marokko en Brazilië, waar El Khannous zich toonde met een assist. De Italiaanse krant schat zijn waarde op 10 à 15 miljoen euro, maar Racing Genk wil van het voormalige talent van RSC Anderlecht de duurste uitgaande transfer ooit maken in België.

NOG EEN JAAR GENK

Daarvoor zal El Khannouss nog verder moeten groeien. De jongeling doet het al zeer goed, maar de volgende stap die hij moet zetten is het bij elkaar voetballen van statistieken. In een aanvallend Racing Genk dat veel scoort, was hij nog maar goed voor 0 goals en 3 assists in 31 wedstrijden. Dat moet dus beter. De fans van Racing Genk moeten zich voorlopig ook geen zorgen maken om een vertrek.

El Khannouss tekende bij tot medio 2027 en tussen speler en club bestaat er een soort afspraak dat hij nog een seizoen in Genk zal spelen. In een ideaal scenario speelt de middenvelder met Racing Genk volgend jaar in de Champions League. Dan moet Genk wel kampioen spelen en zich plaatsen voor de groepsfase. 

LEES OOK: De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Zal Genk aanbiedingen krijgen komende zomer?

Meest recent

Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

39
39
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

11
11
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

85
85
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

20
20
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

31
31
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

101
101
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

34
34
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

110
110
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

312
312
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

43
43
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

468
468
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

91
91
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

216
216
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

98
98
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

473
473
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

168
168
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

67
67
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

327
327
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

295
295
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

157
157
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

171
171
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

116
116
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

198
198
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

23
23
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

423
423

Meer sportnieuws