'Drie topclubs willen El Khannouss aantrekken'

door
'Drie topclubs willen El Khannouss aantrekken'

Bilal El Khannouss is een enorme ontdekking. Dit seizoen breekt hij helemaal door bij KRC Genk en hij werd bovendien ook nog eens international bij revelatie Marokko. Dat zorgt er natuurlijk voor dat er de nodige buitenlandse interesse komt. Drie clubs volgen het achttienjarige talent van de Limburgers op de voet.


Manchester City en Napoli scouten El Khannouss al een tijdje en dat blijven ze dus ook doen. Volgens het Italiaanse Corriere dello Sport is ook Fiorentina geïnteresseerd in het talent. Ze waren aanwezig bij de match tussen Marokko en Brazilië, waar El Khannous zich toonde met een assist. De Italiaanse krant schat zijn waarde op 10 à 15 miljoen euro, maar Racing Genk wil van het voormalige talent van RSC Anderlecht de duurste uitgaande transfer ooit maken in België.

NOG EEN JAAR GENK

Daarvoor zal El Khannouss nog verder moeten groeien. De jongeling doet het al zeer goed, maar de volgende stap die hij moet zetten is het bij elkaar voetballen van statistieken. In een aanvallend Racing Genk dat veel scoort, was hij nog maar goed voor 0 goals en 3 assists in 31 wedstrijden. Dat moet dus beter. De fans van Racing Genk moeten zich voorlopig ook geen zorgen maken om een vertrek.

El Khannouss tekende bij tot medio 2027 en tussen speler en club bestaat er een soort afspraak dat hij nog een seizoen in Genk zal spelen. In een ideaal scenario speelt de middenvelder met Racing Genk volgend jaar in de Champions League. Dan moet Genk wel kampioen spelen en zich plaatsen voor de groepsfase. 

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Zal Genk aanbiedingen krijgen komende zomer?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

117
117
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

252
252
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

42
42
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

219
219
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

335
335
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

571
571
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

229
229
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

58
58
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

178
178
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

124
124
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1318
1318
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

99
99
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

604
604
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

56
56
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

124
124
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

163
163
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

165
165
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

282
282
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

118
118
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

345
345
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

43
43

Meer sportnieuws