'Drie topclubs willen El Khannouss aantrekken'

door
'Drie topclubs willen El Khannouss aantrekken'

Bilal El Khannouss is een enorme ontdekking. Dit seizoen breekt hij helemaal door bij KRC Genk en hij werd bovendien ook nog eens international bij revelatie Marokko. Dat zorgt er natuurlijk voor dat er de nodige buitenlandse interesse komt. Drie clubs volgen het achttienjarige talent van de Limburgers op de voet.


Manchester City en Napoli scouten El Khannouss al een tijdje en dat blijven ze dus ook doen. Volgens het Italiaanse Corriere dello Sport is ook Fiorentina geïnteresseerd in het talent. Ze waren aanwezig bij de match tussen Marokko en Brazilië, waar El Khannous zich toonde met een assist. De Italiaanse krant schat zijn waarde op 10 à 15 miljoen euro, maar Racing Genk wil van het voormalige talent van RSC Anderlecht de duurste uitgaande transfer ooit maken in België.

NOG EEN JAAR GENK

Daarvoor zal El Khannouss nog verder moeten groeien. De jongeling doet het al zeer goed, maar de volgende stap die hij moet zetten is het bij elkaar voetballen van statistieken. In een aanvallend Racing Genk dat veel scoort, was hij nog maar goed voor 0 goals en 3 assists in 31 wedstrijden. Dat moet dus beter. De fans van Racing Genk moeten zich voorlopig ook geen zorgen maken om een vertrek.

El Khannouss tekende bij tot medio 2027 en tussen speler en club bestaat er een soort afspraak dat hij nog een seizoen in Genk zal spelen. In een ideaal scenario speelt de middenvelder met Racing Genk volgend jaar in de Champions League. Dan moet Genk wel kampioen spelen en zich plaatsen voor de groepsfase. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Zal Genk aanbiedingen krijgen komende zomer?

Meest recent

Blessuregolf bij Club Brugge: Hayen met handen in het haar

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

0
0
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

8
8
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

146
146
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

29
29
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

70
70
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

304
304
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

102
102
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

126
126
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

116
116
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

299
299
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

415
415
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

150
150
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

607
607
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

318
318
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

195
195
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

319
319
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

270
270
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

999
999
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

457
457
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

317
317
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

148
148
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

277
277
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

250
250
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

224
224

Meer sportnieuws