Zulte Waregem wist op het veld van
Club Brugge 1-1 gelijk te spelen.
Essevee kreeg in de eerste helft een strafschop tegen, kreeg ze zelf niet vlak voor rust, maar zag Jens Naessens in het tweede bedrijf een puntje redden.
Op
Super Sunday hoorde Zulte Waregem thuis in een rijtje met Club Brugge, AA Gent, RSC
Anderlecht, KRC Genk en Standard. De West-Vlamingen zijn immers de vice-kampioen. "Ja, het is ook goed dat we een punt kunnen pakken. Hier op Brugge komen niet veel ploegen punten pakken", weet doelpuntenmaker Naessens te vertellen aan
Essevee TV.
Bij de fusieploeg zijn ze er wellicht van bewust dat dit seizoen nog moeilijker wordt om zich te bevestigen. Vorig jaar werd er gewonnen van
Blauw-Zwart. Dit seizoen stelt de aanvaller zichzelf en de fans tevreden met een punt. "Het is mooi meegenomen. We mogen tevreden zijn. Zij hebben hun kansen gehad, wij ook."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: Nieuwe TD voor RSCA, Real kiest nieuwe coach