Club onder hoogspanning: kokende Sylla moet gekalmeerd worden

door
Club onder hoogspanning: kokende Sylla moet gekalmeerd worden

Amper een weekje na de broodnodige thuisoverwinning tegen AA Gent, is de crisis weer helemaal terug bij Club Brugge. Vrijdagavond ging Blauw-Zwart namelijk met de billen bloot op het veld van staartploeg KV Oostende. Achteraf liepen de emoties dan ook hoog op in het Brugse kamp.


Met 3-0 onderuit gaan op het veld van een ploeg die al sinds november niet meer gewonnen had, het zou een club met de middelen en kwaliteiten als Club Brugge niet mogen overkomen. Maar de globale cijfers zijn nog onrustwekkender. Zo wist Blauw-Zwart in zijn laatste 13 duels slechts 2 keer te winnen. En met slechts 12 punten op 30, is de uitredende kampioen gebuisd sinds de jaarwissel. Indien concurrenten als AA Gent, Standard of Westerlo dit weekend winnen, komt ook de vierde plaats weer in groot gevaar.

Logischerwijs geraakt het geduld van de achterban op. Na de blamage tegen KVO werden de spelers dan ook ter verantwoording geroepen door de meegereisde supporters. Onder meer Simon Mignolet stond hen te woord. "De ontgoocheling van onze supporters valt volledig te begrijpen. Het zijn ook moeilijke omstandigheden voor hen nu. Ik wilde hen vooral ook voor andere zaken, zoals stadionverboden of wedstrijden zonder supporters, behoeden en dat is geluk", reageerde de Gouden Schoen achteraf op de clubwebstek.

KOKENDE SYLLA
Niet iedereen ging de confrontatie met de supporters aan. Coach Scott Parker, wiens positie opnieuw onder zware druk staat, trok vrij snel naar binnen om zijn perspraatje voor te bereiden. Ook Abakar Sylla liet de confrontatie, wijselijk, aan zich voorbij gaan. Camera's van Het Laatste Nieuws registreerden hoe de Ivoriaanse verdediger naar de kleedkamer stormde en in bedwang gehouden moest worden door de geschorste Jack Hendry. De emoties liepen dus weer hoog op, hoe lang kan het bestuur deze situatie nog aanzien?

JOUW MENING TELT:
Het Brugse bestuur moet ingrijpen ...

Meest recent

'Club zet zich schrap: nieuwe transferontwikkeling Jashari'

Ardon Jashari werd afgelopen seizoen door zijn collega's verkozen tot beste speler in de Jupiler Pro ...

65
65
Doelmannenklucht bij Anderlecht: Coosemans verraden?

Anderlecht leeft in een doelmannenklucht: Colin Coosemans schitterde afgelopen seizoen, maar ...

220
220
'Genk vreest vervelende clausule: exit steunpilaar dreigt'

Bij KRC Genk staat de voorbereiding op het komende seizoen alweer voor de deur. Aanstaande vrijdag ...

92
92
'Toptarget maakt zwaar offer voor droomtransfer Barça'

FC Barcelona was afgelopen seizoen de oppermachtige ploeg in Spanje en wil die suprematie in de ...

61
61
'Keepersdilemma bij Anderlecht: drie opties op tafel'

Bij de vernieuwing van de omkadering van de eerste ploeg, pakte RSC Anderlecht ook uit met de ...

203
203
'Miljoenenstrijd barst los: Tottenham klopt aan bij Club'

Voorlopig beleefde Club Brugge KV een redelijk rustige zomermercato, maar daar komt ongetwijfeld nog ...

381
381
'Exit Simons: Westerlo heeft opvolger helemaal beet'

Bij Westerlo blijft het zeer onrustig. Nadat ze vorig seizoen drie trainers versleten, kenden ze ...

220
220
Club wrijft zich in handen: Tresoldi van goudwaarde op EK

Bij Club Brugge richten ze dezer dagen opvallend vaak hun vizier op de Duitse tweede klasse. Met ...

341
341
PSG maakt na CL ook op WK voor clubs fors statement

Een tweetal weken geleden schreef Paris Saint-Germain nog de Champions League op haar palmares. Het ...

79
79
'Anderlecht mag aanwinst definitief van lijstje schrappen'

Er zal deze zomer nog maar eens zeer veel bewegen bij Anderlecht. De vele verschuivingen in de ...

139
139
Kompany is nu al enthousiast: "Wordt een speciale match"

Voor Bayern München is het WK voor clubs begonnen met een spectaculaire zege. De troepen van ...

95
95
'Anderlecht heeft beet: target heeft laatste match gespeeld'

Het zijn drukke tijden voor Olivier Renard. De sportief directeur zal deze zomer heel wat ...

882
882
Nieuwe Denkey? Cercle-spits schittert op prestigieus toernooi

Cercle Brugge blikt terug op een lastig seizoen, waarin het uiteindelijk maar op het nippertje ...

145
145
'Geraerts neemt meteen oude bekende mee naar nieuwe club'

De voorbije weken werd er hard getrokken aan de mouw van Karel Geraerts, die klaar was om weer aan ...

179
179
'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

400
400
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

473
473
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

253
253
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

262
262
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

409
409
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

1098
1098
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

563
563
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

167
167
Club strikt ruwe diamant: kenners verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

1629
1629
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

352
352
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

664
664

Meer sportnieuws