Gewezen toptalent wil zich bij OHL weer lanceren

door
Gewezen toptalent wil zich bij OHL weer lanceren

Voor OH Leuven lijkt er de komende weken nog weinig op het spel te staan. Met amper één zege in zijn laatste tien competitiewedstrijden is het uit de strijd om de top acht geslagen, terwijl de voorsprong op de gevarenzone ook groot genoeg lijkt om niet meer in de problemen te komen. Marc Brys kan misschien wat gaan experimenteren met het oog op volgend seizoen, waarbij hij zich kan richten tot een voormalig toptalent.


Jorn Vancamp leek een mooie carrière tegemoet te gaan. De spits maakte deel uit van de generatie van onder meer Wout Faes en Dante Vanzeir die brons veroverde op het WK U17 in 2015 en mocht een jaar later ook debuteren in het A-elftal van Anderlecht. Maar daarna stokte zijn carrière, onder meer door veelvuldig blessureleed. Na passages bij Roda JC, Beerschot en FC Eindhoven zat hij zelfs maandenlang zonder club. Ook een kortstondig avontuur bij het Finse Ilves bracht geen soelaas.

OHL viste de intussen 24-jarige Vancamp in de zomer op voor zijn U23, in eerste instantie zonder contract. De spits moest in eerste instantie fit zien te worden en is daar ook in geslaagd. In januari kreeg hij alsnog een contract voorgeschoteld en de laatste weken scoorde hij aan de lopende band. Hij was in eerste nationale al goed voor zes goals in negen matchen.

PROFCARRIERE
"Ik hoop dat ik volgend seizoen een vaste waarde kan worden in een wedstrijdkern in 1A of 1B. Liefst bij OHL, zo niet elders", toont Vancamp zich nu ook ambitieus in Het Laatste Nieuws. "Ik zal hoe dan ook OHL eeuwig dankbaar blijven dat het mij de kans bood om mij te herlanceren als profvoetballer."

LEES OOK: OHL laat winteraanwinst alweer vertrekken

🔥 Wat iedereen nu leest

'Mbappé-megabom: Real Madrid compleet overdonderd'
'Mbappé-megabom: Real Madrid compleet overdonderd'
'Koeman exit: opvolger bij Oranje nu al beslist'
'Koeman exit: opvolger bij Oranje nu al beslist'

Moet OHL hem zijn kans geven in de A-ploeg?

Meest recent

Anderlecht ontploft: Dolberg-probleem bereikt kookpunt

Kasper Dolberg scoort wel, maar de echte frustratie zit in zijn gebrek aan inzet en tempo. Coach ...

52
52
'Liverpool zet Engeland in lichterlaaie na dubbelslag'

Aanstaande vrijdag is het zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Premier League zich op gang. ...

23
23
4 op 10 - Kranten zien zwakke schakel na Club-triomf

Het is Club Brugge dan toch gelukt zich te plaatsen voor de laatste voorronde van de Champions ...

134
134
Europese pers draagt één man op handen na comeback Club

Club Brugge blijft op koers om het Belgische voetbal twee deelnemers aan de League Phase van de ...

292
292
Concurrentie beeft: Hayen onthult straf plannetje

Het liep de voorbije weken regelmatig moeizaam bij Club Brugge, maar tegen Red Bull Salzburg hebben ...

435
435
L'Equipe: "Donnarumma tekent meteen bij Europese gigant"

Woensdag gaat PSG op zoek naar een nieuwe prijs, want dan speelt het in de Europese Supercup tegen ...

188
188
Vanaken stuurt Club flinke waarschuwing

Krijgen we dit seizoen twee Belgische teams in de league phase van de Champions League? Het zou goed ...

262
262
Delirium bij Club: Hayen strooit met grote lof

Club Brugge moet nog één horde nemen om zich opnieuw te plaatsen voor de league phase ...

486
486
Bom ontploft bij PSG: Donnarumma kondigt afscheid aan

Vorig seizoen veranderde Paris Saint-Germain het geweer van schouder. Met Kylian Mbappé ...

118
118
"Fantastische speler" - aanwinst Club drukt zijn stempel

Club Brugge staat op één ronde van de Champions League, want het heeft zich ...

560
560
Witsel heeft verrassende transfer helemaal beet

Na het WK voor clubs nam Axel Witsel afscheid van Atletico Madrid, want het contract van de ...

126
126
Club komt met schrik vrij: Forbs vermijdt pijnlijke exit

Club Brugge mag nog altijd dromen van kwalificatie voor de league phase van de Champions League. ...

336
336
Feyenoord mag CL vergeten, hoofdrol voor oud-Buffalo's

AA Gent moet dit seizoen het Europese voetbal vanuit de zetel volgen, maar enkele oud-spelers van de ...

146
146
Vetokele over diep dal: “Ondraaglijke pijn en strijd tegen kanker”

Igor Vetokele is momenteel gerechtelijk correspondent voor de jeugd en scouting van Westerlo, maar ...

96
96
Één speler volledig afgemaakt na ramphelft Club Brugge

Club Brugge won met 0-1 op het veld van RB Salzburg, maar na 45 minuten is die voorsprong al ...

335
335
Iedereen zegt hetzelfde over Club-Salzburg: "Raar beestje"

Club Brugge staat in het Jan Breydelstadion tegenover RB Salzburg namens de voorrondes van de ...

251
251
Hasi kookt van woede om Anderlecht-transferbom

Nilson Angulo ontpopt zich dit seizoen als dé ster bij Anderlecht met knappe goals en acties. ...

544
544
Oorlog dreigt: Real woedend om Barça-match in Miami

Het voetbal begint meer en meer om het grote geld te draaien. Ook La Liga wil de Spaanse competitie ...

227
227
Antwerp weigert te plooien: Lammens-droom leeft weer

Senne Lammens wordt al geruime tijd in verband gebracht met een zomerse knaltransfer. De doelman van ...

352
352
'Koeman exit: opvolger bij Oranje nu al beslist'

Ronald Koeman staat al jaren aan het roer bij de Nederlandse nationale ploeg. Er lijkt echter een ...

79
79
Hasi moet puzzelen: bizar experiment bij Anderlecht?

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen Zulte Waregem, want de ...

474
474
Opstelling Club bekend: Hayen verrast tegen Salzburg

Club Brugge neemt het in de voorrondes van de Champions League op tegen RB Salzburg. De ...

327
327
DAZN verschaft cruciale update: witte rook op til?

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag vier op het programma. Terwijl wordt er ...

2821
2821
Patro Eisden pakt uit met aanwinst nummer vijftien

Patro Eisden begon het seizoen uitstekend met een 2-1-zege tegen Sporting Lokeren. De Limburgers ...

102
102
Salzburg legt pijnlijke kloof bloot met Club Brugge

Club Brugge heeft de afgelopen vijf jaar enorm veel verkocht, maar RB Salzburg ook. Beide ploegen ...

334
334

Meer sportnieuws