Beerschot pakt nog uit met verrassende aanwinst

door
Beerschot pakt nog uit met verrassende aanwinst

Beerschot bleef vorig weekend steken op een 0-0 tegen RSCA Futures en miste op die manier zijn start in de play-offs van de Challenger Pro League. Het mag daardoor nu al zo goed als een kruis maken over de titel, want het zag de kloof met leider RWDM al oplopen tot maar liefst tien punten. Toch geven ze op het Kiel de hoop nog niet helemaal op. Woensdag stelden ze zowaar nog een aanwinst voor.


Beerschot kondigde immers aan dat het Ayouba Kosiah nog onder contract gelegd heeft. De 21-jarige spits kreeg een overeenkomst tot 2025, met optie op een extra jaar. Hij was de voorbije twee weken al op proef bij Beerschot en wist de club in die periode te overtuigen om hem definitief vast te leggen.

"Ayouba is één van de beste testers die we al gehad hebben in de laatste tijd", aldus technisch manager Gyorgy Csepregi. "Hij is groot, kopbalsterk en heel erg krachtig in de duels. Op dat vlak is hij een profiel dat we nog niet hadden in de groep. Door Ayouba aan onze kern toe te voegen, zorgen we voor extra flexibiliteit qua spelsysteem."

NAC
Kosiah doorliep zijn jeugdopleiding in Nederland bij FC Utrecht en Almere City, alvorens zijn profdebuut te maken bij NAC Breda. Hij speelde er 22 wedstrijden in het A-elftal, waarin hij één assist gaf. Veel uitzicht op speelminuten had hij echter niet bij de Nederlandse tweedeklasser, die zijn contract begin februari daarom liet ontbinden. Kosiah heeft ook de Liberiaanse nationaliteit en speelde al vijf interlands voor het Afrikaanse land.


LEES OOK: 'Beerschot casht met zeer mooie transferdeal'

🔥 Wat iedereen nu leest

'Grote verrassing rond Leandro Trossard'
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

Zal hij nog een meerwaarde zijn voor Beerschot?

Meest recent

'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

49
49
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

56
56
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

70
70
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

96
96
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

343
343
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

255
255
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

113
113
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

195
195
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

71
71
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

203
203
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

120
120
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

152
152
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

339
339
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

260
260
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1255
1255
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

738
738
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

126
126
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

75
75
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

131
131
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

705
705
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

58
58
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

219
219
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

486
486
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

64
64
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

109
109

Meer sportnieuws