RSCA'er bloeit open: "Gaat goed na moeilijk seizoensbegin"

door
RSCA'er bloeit open:

Bij RSC Anderlecht zetten de nodige spelers toch stappen voorwaarts sinds Brian Riemer is. De mayonaise begint te pakken. Er is uiteraard nog te weinig kwaliteit om echt mee te doen met de top, maar enkele jongens bloeien wel weer helemaal open sinds Riemer aan het roer staat. Eén van die spelers is Michael Murillo.


De Panamees is al weken bij de betere spelers van Anderlecht. Murillo is aanvallend ijzersterk en momenteel een van de grootste wapens in aanvallend opzicht. Het klopt dat hij defensief soms een steek laat vallen, maar met 5 goals en 4 assists in 35 wedstrijden is hij toch vaak betrokken bij goals van Anderlecht. Een rechtsachter die jaarlijks betrokken is bij een 10-tal doelpunten, dat is allerminst slecht.

HOOG NIVEAU

Murillo speelt momenteel op een hoog niveau en hij zal donderdag héél erg gemist worden tegen Ludogorets. Hij is dan geschorst. De Panamees, die in de zomer mogelijk vertrekt en ondertussen een ander makelaarskantoor onder de arm nam, beseft ook dat het nu beter gaat. Begin dit seizoen kende hij de nodige moeilijkheden onder Felice Mazzu.

"Ik heb niet het gevoel dat ik een geweldige wedstrijd speelde tegen KV Kortrijk. Ik vond mezelf eerlijk gezegd beter tegen Ludogorets. Maar na een moeilijk seizoensbegin kan ik het team wel steeds meer bijbrengen”, aldus Murillo. Tegen Standard hoopt Riemer alvast weer op een messscherpe Murillo. De speler ligt nog tot medio 2025 onder contract en heeft een marktwaarde van 3 miljoen euro.

JOUW MENING TELT:
Is de huidige Murillo één van de beste rechtsachters in België?

Meest recent

'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

15
15
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

360
360
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

319
319
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

291
291
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1091
1091
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

290
290
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

400
400
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

354
354
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

170
170
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

121
121
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

113
113
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

176
176
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

69
69
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

522
522
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

156
156
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

370
370
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

59
59
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

86
86
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

552
552
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

112
112
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

130
130
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

757
757
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

241
241
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

365
365
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

311
311

Meer sportnieuws