De Ketelaere afgemaakt: "6100 euro per minuut, nul goals!"

door
De Ketelaere afgemaakt:

Charles De Ketelaere zal zich zijn transfer naar AC Milan waarschijnlijk anders hebben voorgesteld. De ex-Bruggeling wordt steevast door de Italiaanse media naar voren geschoven als zondebok voor de mindere prestaties van de Rossoneri.


Want Milan staat na 21 speeldagen pas op de zesde plaats in de Serie A, veel te mager voor de Italiaanse titelverdediger. De ploeg van CDK wist in zijn laatste vijf wedstrijden niet meer te winnen en verloor afgelopen weekend nog de derby tegen stadgenoot Inter. De Gazetta dello Sport, het meest toonaangevende blad op het gebied van sport in Italië, zoekt naar verklaringen voor de mindere prestaties van AC Milan. En al snel komen ze terecht bij één speler.

"Hoe verder het seizoen vordert, hoe slechter het De Ketelaere vergaat. Neem de derby’s: in september was Charles de startende aanvallende middenvelder van AC Milan, in de Super Cup viel hij na een goed uur in, afgelopen zondag keek hij de hele wedstrijd toe. De Ketelaere bevindt zich almaar meer in de marge van de ploeg en dat zou zo wel eens kunnen blijven tot het einde van het seizoen”, klinkt het. 

6 100 EURO
Er wordt ook de vergelijking gemaakt met Kvaratskhelia, dé man van het moment. Beide spelers zijn even oud, maar de Georgiër kan wel prachtige statistieken voorleggen. “Elke minuut dat de Belg op het veld staat, kost AC Milaan 6.100 euro. Ter vergelijking: seizoensrevelatie Kvaratskhelia kost koploper Napoli 1.200 per minuut. Beide spelers zijn in 2001 geboren maar de Georgiër kostte slechts tien miljoen euro tegenover de 32 miljoen euro die Milan neerlegde voor De Ketelaere. Kvaratskhelia staat intussen op tien goals en veertien assists in 22 wedstrijden.”

LEES OOK: 'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Moet De Ketelaere weg bij AC Milan?

Meest recent

'Anderlecht wil uitpakken met ex-speler Dortmund en PSG'

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

41
41
'Monsterbod van 95 miljoen euro op Nico Williams'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

23
23
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

57
57
Rudi Garcia roept grote vrees: update over zes Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

44
44
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

33
33
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

92
92
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

56
56
'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

63
63
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

25
25
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

58
58
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

172
172
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

349
349
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

199
199
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

182
182
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

175
175
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

63
63
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1437
1437
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

51
51
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

50
50
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

353
353
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

142
142
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

209
209
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

252
252
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

55
55

Meer sportnieuws