Vertessen start bij Union, Vormer op de bank

door
Vertessen start bij Union, Vormer op de bank

Om de supporters tegemoet te komen, besloot de Pro League om de wedstrijden op zondagavond vanaf vroeger te laten starten. De primeur van dit nieuwe aanvangsuur is voorzien voor Union SG en Zulte Waregem. Scheidsrechter Wim Smet fluit de match in het Dudenpark immers om 19u15 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de 11 starters bij de twee ploegen, die eerder deze week nog aan de bak moesten in de Croky Cup. Union won woensdagavond zijn bekerduel met 1-0 van Antwerp FC. Ten opzichte van die match voert coach Geraerts toch een aantal wissels door. Onder andere Lazare, Lapoussin, Van der Heyden, Nilsson en Kandouss verdwijnen uit de ploeg.

Hierdoor maakt topaanwinst Vertessen zijn debuut in de basiself, hij vormt voorin een duo met de beresterke Boniface. Achterin krijgt Burgess dan weer het gezelschap van Machida en Sykes. Adingra en Puertas voegen op hun beurt extra voetballend vermogen toe aan het elftal.

VORMER EN VOSSEN OP BANK
Essevee verloor in zijn bekerduel dan weer met 1-2 van KV Mechelen en moest bovendien nog een dag later aan de slag. Coach Leye kiest op zijn beurt dus ook voor verschillende wijzigingen. Onder meer Vormer en Vossen beginnen op de bank. De 19-jarige Hallaert wordt bijgevolg nog eens uitgespeeld als diepste man, ook Rommens, Drambaiev, Fila en Ramirez mogen starten.

LEES OOK: Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Wie wint?

Meest recent

Marc Coucke verbluft iedereen met megalomane plannen

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

5
5
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

21
21
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

14
14
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

53
53
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

12
12
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

256
256
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

116
116
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

34
34
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

40
40
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

96
96
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

192
192
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

298
298
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

515
515
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

219
219
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

200
200
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

187
187
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

148
148
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

471
471
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

287
287
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1050
1050
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

613
613
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

76
76
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

526
526
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

154
154
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

169
169

Meer sportnieuws