Adnan Januzaj rondt verrassende transfer af

door
Adnan Januzaj rondt verrassende transfer af

In het slot van de winterse transferperiode veranderde nog een aantal (kandidaat-)Rode Duivels nog van club. Thorgan Hazard koos bijvoorbeeld voor een Nederlands avontuur bij PSV Eindhoven, Albert Sambi Lokonga werd door Arsenal verhuurd aan Crystal Palace. En ook Adnan Januzaj heeft nu een nieuwe uitdaging gevonden.


Het voormalige jeugdproduct van RSC Anderlecht leek destijds op weg naar een grootse carrière na zijn stormachtige doorbraak bij Manchester United. Maar Januzaj kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Te vaak wisselde hij goede prestaties met mindere periodes af. In de voorbije seizoenen liet hij wel opnieuw mooie dingen zien bij Real Sociedad. Daar werd zijn aflopende contract eind vorig seizoen echter niet verlengd.

En de zoektocht naar een nieuwe club liep als transfervrije speler niet op wieltjes. Uiteindelijk tekende Januzaj eind augustus bij Sevilla FC. Dat bleek evenwel geen goede keuze. De Andalusiërs zijn bezig aan een tegenvallend seizoen en de meervoudige Rode Duivel kreeg er zelden speelminuten. Zo geraakte hij in de eerste maanden bij Sevilla aan amper zes wedstrijden, waarvan slechts eentje als titularis. Tijdens de winterse transferperiode werd dan ook elders voor een oplossing gezocht.

GEEN AANKOOPOPTIE
En die heeft de 27-jarige aanvaller inmiddels gevonden. Januzaj gaat tijdens de komende maanden immers aan de slag in Turkije. Zo wordt hij verhuurd aan Basaksehir. De officiële bevestiging volgt normaal gezien in de loop van de avond. Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri, die over goede bronnen beschikt binnen het dossier, is alles in kannen en kruiken. Hij deelde zelfs een foto van tijdens de ondertekening van de contracten. Het gaat om een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

Januzaj heeft te weinig uit zijn carrière gehaald ...

Meest recent

Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

13
13
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

17
17
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

47
47
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

50
50
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

193
193
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

93
93
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

217
217
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

116
116
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

32
32
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

374
374
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

185
185
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

42
42
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

79
79
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

264
264
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

126
126
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

400
400
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

233
233
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

102
102
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

70
70

Meer sportnieuws