Adnan Januzaj rondt verrassende transfer af

369
Adnan Januzaj rondt verrassende transfer af

In het slot van de winterse transferperiode veranderde nog een aantal (kandidaat-)Rode Duivels nog van club. Thorgan Hazard koos bijvoorbeeld voor een Nederlands avontuur bij PSV Eindhoven, Albert Sambi Lokonga werd door Arsenal verhuurd aan Crystal Palace. En ook Adnan Januzaj heeft nu een nieuwe uitdaging gevonden.


Het voormalige jeugdproduct van RSC Anderlecht leek destijds op weg naar een grootse carrière na zijn stormachtige doorbraak bij Manchester United. Maar Januzaj kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Te vaak wisselde hij goede prestaties met mindere periodes af. In de voorbije seizoenen liet hij wel opnieuw mooie dingen zien bij Real Sociedad. Daar werd zijn aflopende contract eind vorig seizoen echter niet verlengd.

En de zoektocht naar een nieuwe club liep als transfervrije speler niet op wieltjes. Uiteindelijk tekende Januzaj eind augustus bij Sevilla FC. Dat bleek evenwel geen goede keuze. De Andalusiërs zijn bezig aan een tegenvallend seizoen en de meervoudige Rode Duivel kreeg er zelden speelminuten. Zo geraakte hij in de eerste maanden bij Sevilla aan amper zes wedstrijden, waarvan slechts eentje als titularis. Tijdens de winterse transferperiode werd dan ook elders voor een oplossing gezocht.

GEEN AANKOOPOPTIE
En die heeft de 27-jarige aanvaller inmiddels gevonden. Januzaj gaat tijdens de komende maanden immers aan de slag in Turkije. Zo wordt hij verhuurd aan Basaksehir. De officiële bevestiging volgt normaal gezien in de loop van de avond. Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri, die over goede bronnen beschikt binnen het dossier, is alles in kannen en kruiken. Hij deelde zelfs een foto van tijdens de ondertekening van de contracten. Het gaat om een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

LEES OOK: Stassin heeft op de valreep knaltransfer nog beet

Januzaj heeft te weinig uit zijn carrière gehaald ...

Meest recent

Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

32
32
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

399
399
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

229
229
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

31
31
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

104
104
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

88
88
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

141
141
Antwerp-fans kloppen op tafel: dreigende taal voor Standard

Vlak voor de topper tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd plots bekend dat de supporters van ...

99
99
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

249
249
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

186
186
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

60
60
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

64
64
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

1928
1928
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

670
670
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

597
597
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

570
570
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

58
58
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

139
139
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

160
160
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

499
499
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

216
216
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

217
217
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

156
156
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

185
185
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

137
137

Meer sportnieuws