Adnan Januzaj rondt verrassende transfer af

369
Adnan Januzaj rondt verrassende transfer af

In het slot van de winterse transferperiode veranderde nog een aantal (kandidaat-)Rode Duivels nog van club. Thorgan Hazard koos bijvoorbeeld voor een Nederlands avontuur bij PSV Eindhoven, Albert Sambi Lokonga werd door Arsenal verhuurd aan Crystal Palace. En ook Adnan Januzaj heeft nu een nieuwe uitdaging gevonden.


Het voormalige jeugdproduct van RSC Anderlecht leek destijds op weg naar een grootse carrière na zijn stormachtige doorbraak bij Manchester United. Maar Januzaj kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Te vaak wisselde hij goede prestaties met mindere periodes af. In de voorbije seizoenen liet hij wel opnieuw mooie dingen zien bij Real Sociedad. Daar werd zijn aflopende contract eind vorig seizoen echter niet verlengd.

En de zoektocht naar een nieuwe club liep als transfervrije speler niet op wieltjes. Uiteindelijk tekende Januzaj eind augustus bij Sevilla FC. Dat bleek evenwel geen goede keuze. De Andalusiërs zijn bezig aan een tegenvallend seizoen en de meervoudige Rode Duivel kreeg er zelden speelminuten. Zo geraakte hij in de eerste maanden bij Sevilla aan amper zes wedstrijden, waarvan slechts eentje als titularis. Tijdens de winterse transferperiode werd dan ook elders voor een oplossing gezocht.

GEEN AANKOOPOPTIE
En die heeft de 27-jarige aanvaller inmiddels gevonden. Januzaj gaat tijdens de komende maanden immers aan de slag in Turkije. Zo wordt hij verhuurd aan Basaksehir. De officiële bevestiging volgt normaal gezien in de loop van de avond. Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri, die over goede bronnen beschikt binnen het dossier, is alles in kannen en kruiken. Hij deelde zelfs een foto van tijdens de ondertekening van de contracten. Het gaat om een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

Januzaj heeft te weinig uit zijn carrière gehaald ...

Meest recent

‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

6
6
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

3
3
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

9
9
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

35
35
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

42
42
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

28
28
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

70
70
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

112
112
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

279
279
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

100
100
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

72
72
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

189
189
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

173
173
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

722
722
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

63
63
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

71
71
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

367
367
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

105
105
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

193
193
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

240
240
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

176
176

Meer sportnieuws