Cercle ziet smaakmaker gratis de deur uitlopen

door
Cercle ziet smaakmaker gratis de deur uitlopen

Bij Cercle Brugge hebben ze een vrij rustige wintermercato beleefd. Met Hugo Siquet wisten ze wel een fraaie Belgische aanwinst binnen te halen, maar verder roerde de Vereniging zich niet. Daar was ook geen nood aan, want het wist al zijn sterkhouders aan boord te houden. Nochtans was er wel de nodige interesse voor een aantal spelers.


Jesper Daland ging bijvoorbeeld op stage met moederclub AS Monaco en er was even sprake dat de Noor zou kunnen overstappen naar het Prinsdom, zeker na het vertrek van Benoît Badiashile naar Chelsea. Daarnaast bleek ook Dino Hotic gegeerd. Het Laatste Nieuws weet dat Konyaspor aan zijn mouw trok, maar dat de Bosniër uiteindelijk in het Jan Breydelstadion bleef.

Dat zal echter niet lang het geval zijn, want in dezelfde krant bevestigt technisch directeur Carlos Aviña dat Hotic in de zomer gratis zal vertrekken. "Dino bereikte een voorakkoord om in de zomer transfervrij bij een andere Turkse ploeg te tekenen", bevestigt de Mexicaan. Het zou gaan om Trabzonspor, dat vorig seizoen nog kampioen werd in de Süper Lig.

Met Hotic verliest Cercle één van zijn smaakmakers. De 27-jarige offensieve middenvelder werd in januari 2020 voor 1,2 miljoen euro weggeplukt bij Maribor en kwam sindsdien 101 keer in actie voor Groen-Zwart. Daarin was hij goed voor zeventien doelpunten en zestien assists. Daarmee speelde hij zich ook in de kijker van de Belgische top, want in de zomer werd hij nog aan Union gelinkt.

LEES OOK: Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Zal Cercle zijn vertrek kunnen opvangen?

Meest recent

Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

11
11
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

12
12
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

98
98
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

236
236
Van Crombrugge haalt ondanks zege hard uit naar Genk

Na een twee op zes wist KRC Genk zondag nog eens een overwinning te pakken in de Jupiler Pro League. ...

36
36
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

117
117
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

142
142
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

145
145
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

229
229
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

387
387
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

356
356
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

159
159
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

328
328
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

197
197
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

194
194
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

60
60
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

446
446
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

132
132
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

293
293
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

810
810
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

133
133
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

130
130
Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. De Brusselaars moesten niet eens doorduwen aan ...

93
93
Plots sterkhouder bij STVV: "Als ik het voor het zeggen had…"

STVV speelde een beresterke partij tegen Royal Antwerp FC. Het won met 1-0, maar de score had hoger ...

98
98

Meer sportnieuws