'Tweede club denkt aan Trebel'

door
'Tweede club denkt aan Trebel'

RSC Anderlecht wil doodgraag af van Adrien Trebel. De Franse middenvelder weegt veel te zwaar op het budget en sportief is zijn meerwaarde ook bijzonder beperkt geworden. Maar door zijn blessure van gisteren is een transfer ver weg, al werd er wel een tweede club genoemd.


Trebel speelde gisteren zes minuten en werd toen met een spierblessure gewisseld. In die zes minuten leed Trebel weer een aantal zeer gevaarlijk balverlies, net zoals vorige week op Seraing. Deze Trebel heeft momenteel geen plaats in zelfs dit Anderlecht. De middenvelder ligt ook niet meer in de bovenste schuif bij andere clubs.

Deze mercato toonde de Turkse laagvlieger Hatayspor interesse en volgens Het Nieuwsblad dacht de Franse tweedeklasser Sochaux ook aan hem. Trebel gaat na dit seizoen een stevige trap terug moeten zetten, dat is duidelijk. Of gaat Mogi Bayat hem naar clubs als pakweg Sporting Charleroi of AA Gent loodsen?

BLESSURE

Brian Riemer, die in Trebel hoogstens een vierde keuze ziet op het middenveld, sprak over de ernst van de blessure van de ex-speler van Standard en FC Nantes. “We moeten morgen (vandaag, red) bekijken wat er aan de hand is, maar hopelijk is het niet zo erg. We namen geen risico’s in zo’n intense match en wisselden Adrien uit voorzorg." Bij Anderlecht hopen ze dat Trebel geen ernstige blessure heeft en dat hij alsnog vertrekt. Maar die kans lijkt klein, want de speler kan de komende maanden nog 1 miljoen euro bruto verdienen. Trebel weet dat zijn volgende contract financieel een stuk minder zal zijn, waardoor er al een héél mooi voorstel moet komen om alsnog vroegtijdig te vertrekken uit Brussel.

LEES OOK: Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Zal Trebel nog vertrekken?

Meest recent

'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

1
1
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

89
89
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

21
21
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

115
115
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

66
66
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

363
363
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

72
72
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

140
140
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

47
47
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

325
325
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

409
409
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

130
130
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

191
191
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

76
76
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

83
83
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

164
164
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

90
90
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

269
269
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

232
232
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

146
146
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

96
96

Meer sportnieuws