'Club Brugge vangt mooie som voor Larin'

door
'Club Brugge vangt mooie som voor Larin'

In de laatste week van de mercato lijkt er nog één en ander te gaan bewegen bij Club Brugge. Het lijkt er momenteel niet meteen op dat Blauw-Zwart zich nog gaat versterken na de eerdere komst van Josef Bursik, maar wellicht zullen een aantal spelers nog vertrekken. Scott Parker gaf al aan dat het misschien wel makkelijker werken zal zijn met een kleinere kern en wordt wellicht op zijn wenken bediend.


Een aantal spelers lijken in aanmerking te komen voor een transfer, zoals Eduard Sobol en Ibe Hautekiet. Ook Cyle Larin zal wellicht snel Club gaan verlaten. De Canadese spits haalde onder Parker de wedstrijdselectie nog niet en werd zondag al in Spanje gespot. Ondanks interesse van Cadiz en PAOK zou hij daar een overgang naar Real Valladolid afronden.

De Spanjaarden zouden Larin in eerste instantie voor de rest van het seizoen huren, maar er zou ook een aankoopoptie in de deal opgenomen worden. Eerdere berichten melden dat die optie onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht zal worden. Larin kan Club nog een aardige som opleveren, want volgens Sacha Tavolieri bedraagt de optie zo'n 2 miljoen euro.

Dat is toch een aardige winst voor een speler die een halfjaar geleden transfervrij neerstreek en eigenlijk amper aan de bak kwam. De 27-jarige kwam niet verder dan twee basisplaatsen bij Club, één in de competitie en één in de beker. Daarnaast mocht hij ook nog eens elf keer invallen. Zijn enige doelpunt maakte hij in september op Seraing.


LEES OOK: De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Vangt Club een mooi bedrag voor Larin?

Meest recent

Raman trekt harde conclusie voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft zijn fraaie stunt van vorige week in Genk geen vervolg kunnen geven. Het leed ...

0
0
De Zerbi komt met verrassende verklaring over Vermeeren

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer, nadat hij ook bij RB Leipzig snel ...

15
15
Standard kan weer winnen en mengt zich in strijd om PO1

De strijd om de Champions' Play-Off is vrijdagavond weer wat spannender geworden. Na een ...

49
49
Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

52
52
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

67
67
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

24
24
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

52
52
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

210
210
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

94
94
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

154
154
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

91
91
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

150
150
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

308
308
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

111
111
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

164
164
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

430
430
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

156
156
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

663
663
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

283
283
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

81
81
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

264
264
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

216
216
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

307
307
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

195
195
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

470
470

Meer sportnieuws