'Club Brugge geeft groen licht voor transfer'

door
'Club Brugge geeft groen licht voor transfer'

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen Sporting Charleroi eindelijk aanknopen met een overwinning. Ondertussen is het ook uitkijken naar wat de landskampioen gaat uitrichten op de winterse transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde lijkt nog één en ander op til bij Blauw-Zwart.


De Bruggelingen lieten tijdens de huidige mercato al een aantal krachten vertrekken. Ruud Vormer bijvoorbeeld, werd voor de laatste maanden van zijn contract verhuurd aan Zulte Waregem. Noah Mbamba tekende dan weer een langdurige overeenkomst bij Bayer Leverkusen. Daarnaast zou een oplossing gezocht worden voor Cyle Larin, die voorlopig maar niet kan bevestigen.

Zaterdag geraakte dan weer bekend dat ook Eder Balanta mogelijk andere oorden opzoekt. Het Turkse Basaksehir zou werk maken van zijn komst. Blauw-Zwart staat niet weigerachtig tegenover een vertrek, maar mikt op een permanente transfer. Daarnaast is Eduard Sobol op weg naar de uitgang. De Oekraïense back wordt al enkele dagen gelinkt aan het Franse RC Strasbourg.

MEDISCHE PROEVEN GEPLAND
En de transfer van Sobol lijkt eerstdaags in een stroomversnelling te geraken. Volgens David Van den Broeck van Het Nieuwsblad heeft Club Brugge het licht inmiddels op groen gezet voor zijn vertrek. Sobol zou zondag nog naar Frankrijk doorreizen, maandag zou hij er zijn medische en fysieke proeven afwerken. Logischerwijs zit hij niet in de selectie voor het duel tegen Charleroi.

LEES OOK: 'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Trending:

'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'
'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'

Club moet een directe vervanger voor Sobol halen ...

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

45
45
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

253
253
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

67
67
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

145
145
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

97
97
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

56
56
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

170
170
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

327
327
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

123
123
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

744
744
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

349
349
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

917
917
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

720
720
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

347
347
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

529
529
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

824
824
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

502
502
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

194
194
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

259
259
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

805
805
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

692
692
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

897
897
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1138
1138
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

449
449
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

354
354

Meer sportnieuws