'Anderlecht krijgt nieuws in transferdossier Henry'

740 stemmen
'Anderlecht krijgt nieuws in transferdossier Henry'

RSC Anderlecht heeft niet alleen dringend nood aan puntengewin, ook extra versterking is meer dan welgekomen bij de gevallen recordkampioen. Vooral een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst in het Lotto Park. En daarvoor zou het vizier gericht zijn op een oude bekende uit de Jupiler Pro League.


De nood aan een nieuw speerpunt in de aanvalslinie werd deze week nog wat groter bij Paars-Wit. Eerder stond al vast dat Sebastiano Esposito vroegtijdig zou vertrekken. En dinsdag geraakte bekend dat ook Fabio Silva op weg is naar de uitgang. De Portugees zou zich niet langer gelukkig voelen in het Lotto Park en kijkt uit naar een andere club waar hij op huurbasis terecht kan. PSV zou alvast over goede papieren beschikken.

CEO Sports Jesper Fredberg zal dus een versnelling moeten bijschakelen in de zoektocht naar een nieuwe doelpuntenmaker. En daarvoor zou de Deen zijn zinnen hebben gezet op Thomas Henry. De 28-jarige Fransman bewees destijds bij OH Leuven al dat hij een aardige neus voor goals heeft. Momenteel komt de aanvaller uit voor Hellas Verona. Daar zit hij echter steeds vaker op de bank, waardoor een winters vertrek allerminst uitgesloten is.

MEER OPTIES
Volgens La Dernière Heure kreeg Anderlecht inmiddels te horen dat Henry behoorlijk gecharmeerd is door de paars-witte belangstelling. Maar de spits zou nog meer gegadigden hebben in verschillende landen. Momenteel zouden hij en zijn entourage de opties dan ook aan het afwegen zijn alvorens een definitieve keuze wordt gemaakt. RSCA hoopt alvast dat Henry zo snel mogelijk de knoop doorhakt, zodat er indien nodig kan worden doorgeschakeld op andere alternatieven.

LEES OOK: Waarom Henry een geschikte aanwinst zou zijn

LEES OOK: 'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

Henry zou een ideale aanwinst zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

0
0
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

48
48
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

211
211
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

130
130
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

135
135
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

42
42
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

294
294
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

71
71
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

235
235
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

189
189
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

232
232
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

974
974
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

485
485
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

198
198
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

170
170
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

89
89
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

236
236
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

210
210
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

590
590
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

731
731
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

331
331
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

639
639
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

490
490
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

709
709
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

305
305

Meer sportnieuws