'Anderlecht krijgt nieuws in transferdossier Henry'

door
'Anderlecht krijgt nieuws in transferdossier Henry'

RSC Anderlecht heeft niet alleen dringend nood aan puntengewin, ook extra versterking is meer dan welgekomen bij de gevallen recordkampioen. Vooral een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst in het Lotto Park. En daarvoor zou het vizier gericht zijn op een oude bekende uit de Jupiler Pro League.


De nood aan een nieuw speerpunt in de aanvalslinie werd deze week nog wat groter bij Paars-Wit. Eerder stond al vast dat Sebastiano Esposito vroegtijdig zou vertrekken. En dinsdag geraakte bekend dat ook Fabio Silva op weg is naar de uitgang. De Portugees zou zich niet langer gelukkig voelen in het Lotto Park en kijkt uit naar een andere club waar hij op huurbasis terecht kan. PSV zou alvast over goede papieren beschikken.

CEO Sports Jesper Fredberg zal dus een versnelling moeten bijschakelen in de zoektocht naar een nieuwe doelpuntenmaker. En daarvoor zou de Deen zijn zinnen hebben gezet op Thomas Henry. De 28-jarige Fransman bewees destijds bij OH Leuven al dat hij een aardige neus voor goals heeft. Momenteel komt de aanvaller uit voor Hellas Verona. Daar zit hij echter steeds vaker op de bank, waardoor een winters vertrek allerminst uitgesloten is.

MEER OPTIES
Volgens La Dernière Heure kreeg Anderlecht inmiddels te horen dat Henry behoorlijk gecharmeerd is door de paars-witte belangstelling. Maar de spits zou nog meer gegadigden hebben in verschillende landen. Momenteel zouden hij en zijn entourage de opties dan ook aan het afwegen zijn alvorens een definitieve keuze wordt gemaakt. RSCA hoopt alvast dat Henry zo snel mogelijk de knoop doorhakt, zodat er indien nodig kan worden doorgeschakeld op andere alternatieven.

LEES OOK: Waarom Henry een geschikte aanwinst zou zijn

LEES OOK: Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Henry zou een ideale aanwinst zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

14
14
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

106
106
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

116
116
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

270
270
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

35
35
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

199
199
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

138
138
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

202
202
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

293
293
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

584
584
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

184
184
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

297
297
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1787
1787
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

232
232
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

349
349
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

591
591
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

171
171
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

310
310
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

371
371
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

82
82
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

624
624
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

558
558
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

237
237
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

535
535
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

528
528

Meer sportnieuws