Jérémy Taravel wil Sporting Lokeren verlaten. De Fransman vertelt aan
La Dernière Heure dat hij een stap hogerop wil zetten. Standard en drie Engelse clubs hadden al interesse. De verdediger wil graag in België blijven.
Taravel werd al meermaals aan Standard, en in het verleden, aan
Anderlecht gelinkt. Hij wil de stap nu wagen. "Ik heb een clausule in mijn contract waarmee ik voor een bepaald bedrag weg kan. Ik had al contacten met Standard en drie Engelse clubs, maar het liefst van al zou ik in België blijven omdat ik mij hier heel goed in mijn vel voel."
Hij heeft het bestuur op de hoogte gebracht van zijn vertrekwens. "Als Lokeren elk jaar voor de Europese plaatsen zou spelen, zou ik gewoon blijven. Gedurende drie seizoenen heb ik aan het collectief gedacht. Nu heb ik de ambitie om op een hoger niveau te spelen. Ik heb een gesprek gehad met de trainer en het bestuur en zij zijn op de hoogte van mijn transferwens."
LEES OOK:
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren