'Nainggolan heeft transferprioriteit bepaald'

216
'Nainggolan heeft transferprioriteit bepaald'

De voorbije maanden liep het huwelijk tussen Antwerp en Radja Nainggolan publiekelijk op de klippen. Na een nieuwe reeks incidenten naast het veld werd de ex-Rode Duivel uit de A-kern verbannen, waarop Antwerp nog voor het WK bekend maakte dat Il Ninja niet meer zou terugkeren. Intussen zou het contract van Nainggolan ook ontbonden worden, waardoor hij als vrije speler een nieuwe club kan zoeken.


Het is alleen nog niet duidelijk waar de toekomst van de 34-jarige zal liggen. Verschillende pistes werden al naar voor geschoven, want Nainggolan zou al aangeboden zijn bij Monza en ook een terugkeer naar ex-club Cagliari of een overgang naar de Amerikaanse MLS werden al geopperd. Zelf heeft Nainggolan in ieder geval een duidelijke voorkeur.

Volgens Tuttomercatoweb wil Nainggolan liefst terug aan de slag in de Serie A, op voorwaarde dat er een contract voor meer dan zes maanden op tafel ligt. Dat zou dus slecht nieuws zijn voor Cagliari, dat tegenwoordig in de Serie B speelt. De Sarden willen desondanks wel een poging wagen om onze landgenoot ter verleiden tot een vierde passage.

SNEL NIEUWS
Er zou snel nieuws kunnen komen over de toekomst van Nainggolan, die nog steeds bezig is met de afhandeling van zijn contract bij Antwerp. De verwachting is echter dat hij vanaf 4 januari officieel een vrije speler zal zijn. Dan kan hij dus snel zijn handtekening zetten bij zijn nieuwe club. 

LEES OOK: Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Kan Nainggolan nog van waarde zijn in de Serie A?

Meest recent

Courtois vloekt: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

7
7
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

8
8
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

7
7
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

26
26
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

69
69
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

23
23
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

98
98
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

234
234
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

213
213
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

37
37
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

241
241
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

51
51
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

316
316
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

91
91
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

107
107
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

341
341
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

196
196
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

113
113
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

27
27
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

429
429
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

225
225
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

264
264
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

226
226

Meer sportnieuws