TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil 10 miljoen, verrassing Esposito'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge incasseerde de voorbije jaren al stevig op de transfermarkt en er lopen nog een aantal van hun spelers in de kijker. Zo klinkt het vanuit Turkije dat Galatasaray zich nu gemeld zou hebben voor Maxim De Cuyper. De jonge linksachter speelt een uitstekend seizoen op huurbasis bij Westerlo en haalde zelfs de voorselectie voor het WK. Club wil zijn jeugdproduct echter niet zomaar laten gaan en eist 10 miljoen euro, een bedrag dat voor de Turken te gortig zou zijn.



Bij Anderlecht is er nog steeds geen duidelijkheid over de toekomst van Sebastiano Esposito. Anderlecht en Inter hebben nog steeds geen akkoord bereikt over de ontbinding van zijn huurcontract en daardoor zou het kunnen dat de spits straks verrassend alsnog terugkeert. Net als Wesley Hoedt zou hij minstens weer kunnen meetrainen met de A-kern in afwachting van een transfer.

Nicolas Raskin kondigde enkele dagen geleden aan dat hij niet zal bijtekenen bij Standard en nu blijkt dat hij zijn laatste wedstrijd voor de Rouches al gespeeld heeft. Trainer Ronny Deila bevestigde dat de middenvelder naar de B-kern verwezen wordt in afwachting van een transfer. Standard zal hopen dat het de 21-jarige in januari nog voor een bescheiden som kan verkopen.



Het lijkt erop dat we bij KRC Genk ook snel versterking mogen verwachten. Sportief directeur Dimitri de Condé maakte er de voorbije weken geen geheim van dat er in januari transfers zullen komen, want vooral op de flanken is een extra optie nog welkom. Intussen zouden ze in Genk ook al hun doelwitten voor de wintermercato gevonden hebben en dus zullen de onderhandelingen met de betreffende spelers wellicht snel beginnen.

BUITENLAND

Bij Manchester United willen ze absoluut weer prijzen winnen en daarvoor zijn ze bereid om zeer ver te gaan op de transfermarkt. Erik ten Hag zou maar liefst vijf wereldtoppers op zijn verlanglijst gezet hebben voor de komende maanden. In eerste instantie moet er nog een nieuwe spits bij, waarvoor Gonçalo Ramos (Benfica) en Cody Gakpo (PSV) de belangrijkste kandidaten zijn. Daarnaast zou hij er op het middenveld Jude Bellingham én Frenkie de Jong bij willen. Daarnaast is ook Christian Pulisic, niet helemaal gelukkig bij Chelsea, een doelwit.

LEES OOK: 'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Moet De Cuyper volgend seizoen zijn kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

18
18
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

9
9
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

17
17
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

84
84
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

45
45
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

26
26
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

137
137
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

237
237
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

58
58
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

175
175
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

185
185
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

232
232
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

238
238
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

42
42
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

313
313
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

201
201
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

28
28
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

546
546
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

411
411
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

320
320
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

659
659
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

664
664
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

95
95

Meer sportnieuws