Martinez: "Liep niets fout bij eerste tegengoal"

door
Martinez:

Het ticket voor de 1/8ste finales van het wereldkampioenschap in Qatar hangt aan een zijden draadje voor de Rode Duivels. Zo verloor België zondagnamiddag in zijn tweede groepsmatch met 2-0 van Marokko. Ondanks deze pijnlijke nederlaag probeerde bondscoach Roberto Martinez toch positief te zijn.


In de eerste periode kwam België nochtans behoorlijk goed voor de dag, er was duidelijk beterschap ten opzichte van in de wedstrijd tegen Canada. Maar dat niveau konden de Duivels niet vasthouden. In de tweede periode speelden ze een bijzonder matige partij, terwijl de Marokkanen net in de match groeiden. Daar werden ze uiteindelijk dus ook voor beloond met een knappe 0-2-overwinning.

Bij het eerste tegendoelpunt maakte Thibaut Courtois wel een pijnlijke inschattingsfout en leek er nog één en ander mis te lopen. Maar daar dacht Martinez toch anders over. "Bij de eerste tegengoal was er niets aan de hand", klonk het bij RTBF. "We verdedigen al zes jaar op die manier. Ik heb het nog niet teruggezien, maar er was daar niets verkeerd met de organisatie of zo."

TE WEINIG KANSEN
Volgens Martinez lag de nederlaag vooral aan een gebrek aan kansen. "We hadden goeie momenten, maar we konden geen goeie kansen creëren. We hadden alleen wat halve kansjes. Op het moment dat we de goal incasseerden verloren we onze organisatie te veel. En zelf kwamen we niet genoeg in de ‘final third’. Marokko zette zich achter de bal en we kwamen er niet meer door."

LEES OOK: Martinez verrast met uitspraak over Portugal en Rode Duivels

Trending:

Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Wie had volgens u het grootste aandeel in deze nederlaag?

Meest recent

'Optimisme in Milaan: Italianen voorspellen totaalsom Jashari'

Club Brugge vertoeft momenteel op Britse bodem voor een zomers oefenkamp. Ardon Jashari besloot ...

34
34
Antwerp laat Bataille keihard vallen: hij moést oprotten

Jelle Bataille, de publiekslieveling die zich met een tattoo vereeuwigde op de Bosuil, kreeg plots ...

69
69
'Geen Diaz, Williams: Barça verbaast met nieuwe aanvaller'

FC Barcelona wil coach Hansi Flick deze zomer van een extra flankaanvaller voorzien. Nico Williams ...

42
42
'Afwezigen in stage-selectie: dubbeltransfer bij KRC Genk'

Bij KRC Genk breekt deze week het tweede grote luik van de voorbereiding aan. Zo vertrekken de ...

116
116
'Uitverkoop Anderlecht ingezet: bod van 5 miljoen op tafel'

RSC Anderlecht begint maandag aan zijn zomerstage in Nederland. Dan zal coach Besnik Hasi beroep ...

328
328
'Eerste targets bekend: Club lanceert enorm transferoffensief'

Bij Club Brugge draait de zomerse transferperiode op volle toeren. In de voorbije dagen rondde ...

400
400
'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

143
143
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

649
649
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

149
149
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

96
96
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

567
567
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

176
176
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

255
255
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1403
1403
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

47
47
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

264
264
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

536
536
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

766
766
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

1002
1002
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

388
388
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

274
274
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

114
114
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

375
375
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1235
1235
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

248
248

Meer sportnieuws