TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Andreas Skov Olsen speelde met Denemarken een degelijke match tegen Tunesië. Zijn prestatie bleef niet onopgemerkt. Zo meldt de Engelse journalist Ryan Taylor, van onder meer The Daily Express, dat een legertje Premier League-scouts naar het stadion was afgezakt, specifiek om de Club Brugge-speler aan het werk te zien. Het is niet duidelijk om welke ploegen het precies gaat, maar de Engelse interesse zou dus steeds concreter worden. Blauw-Zwart moet stilaan gaan vrezen voor een bliksemvertrek van zijn smaakmaker.

Volgens journalist Matteo Moretto klopt RSC Anderlecht aan bij een voormalig transferdoelwit. De recordkampioen zou opnieuw interesse tonen in Konrad de la Fuente. Die werd normaal gezien tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Olympiakos, maar zou vroegtijdig terugkeren naar Olympique Marseille. Daar heeft hij nog een contract midden 2025. Anderlecht zou een huurbeurt voor ogen hebben. Ook Sampdoria en Real Valladolid azen op de diensten van de speler.

Angelo Preciado (KRC Genk) speelde met Ecuador een sterke openingsmatch tegen Qatar. Het levert hem interesse op van een topploeg. Zo melden verschillende Braziliaanse journalisten dat de vleugelback zich in de kijker heeft gespeeld van CF Flamengo, winnaar van de recente Copa Libertadores. Het contract van Preciado in de Cegeka Arena loopt in principe na dit seizoen af, waardoor de Braziliaanse topclub een zaakje hoopt te doen.

BUITENLAND

Buitenlandse media melden dat de Saudische eigenaar van Newcastle United, Mohammed ben Salmane, wil uitpakken met de komst van Cristiano Ronaldo. Hij wil de 37-jarige aanvaller naar Noord-Engeland halen en daarna (na 6 of 18 maanden) naar Al-Nassr, zijn team in Saudi-Arabië, loodsen. De ervaren aanvaller zou daarvoor een waanzinnige som kunnen opstrijken, namelijk 300 miljoen euro.

Pep Guardiola heeft zijn contract verlengd bij Manchester City. De Spanjaard had nog een contract tot komende zomer, maar Man City heeft dat nu opengebroken tot medio 2025. Guardiola voelt zich als een vis in het water bij Manchester, dat al jaren de beste club is in Engeland. Guardiola is sinds de zomer van 2016 trainer van Manchester City.

AS weet dat PSG een eerste bod uitgebracht heeft op Endrick. De 16-jarige Braziliaan is al even een sensatie in eigen land bij Palmeiras en lokte al de interesse van grote Europese ploegen. Onder meer FC Barcelona en Real Madrid werden al aan de piepjonge spits gelinkt. PSG wil de Spaanse topclubs nu echter te vroeg af zijn. Volgens de genoemde bron hopen de Parijzenaren Endrick te strikken voor 50 miljoen euro.

LEES OOK: 16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Zal Skov Olsen vertrekken in de winter?

Meest recent

Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

7
7
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

102
102
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

305
305
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

178
178
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

203
203
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

266
266
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

88
88
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

660
660
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

332
332
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

261
261
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

334
334
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

233
233
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

403
403
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

373
373
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

129
129
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

506
506
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

229
229
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

432
432
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

399
399
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

301
301
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

227
227
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

317
317

Meer sportnieuws